Co to są kasetony ?

Biznes
szerokie-ramy
Co to są kasetony ?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chcąc w prosty i niedrogi sposób wpłynąć na wyższą atrakcyjność naszego lokalu usługowego warto postawić na znane i stosowane od wielu lat formy reklam, które są nie tylko niedrogie ale przede wszystkim – wyjątkowo efektywne. Wśród nich na pierwszym miejscu wyróżnić należy kasetony reklamowe, które dziś spotykamy na niemalże każdym rogu.

Co to są kasetony?

Kaseton jest formą reklamy, która przybiera najczęściej prostokątny kształt. Grubość kasetonu waha się od kilku do kilkunastu centymetrów. Mówiąc o rodzajach kasetonów możemy wyróżnić kasetony jednostronne, których działanie polega na tym, że są montowane płaszczyzną do ściany oraz kasetony dwustronne, czyli montowane prostopadle. W dobie ogromnych technologii problemem nie jest jednak wykonanie bardziej ekstrawaganckich kasetonów w rozmaitych kształtach, począwszy od okręgu czy owala aż po koło czy serce. Odmiana kasetonów, jaką jest kaseton z dibondu to wyjątkowo trwała i skuteczna alternatywa pięknej reklamy naszego lokalu usługowego. Charakteryzuje się nie tylko ponadprzeciętnym wyglądem ale przede wszystkim – wysoką jakością wykonania. Kaseton podświetlany jest zaś ciekawym rodzajem reklamy, przykuwającej wzrok nie tylko w ciągu dnia ale również – w nocy, oraz przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Podświetlenie naszej kasetonowej reklamy nie jest bowiem jedynie efektywnym dodatkiem ale przede wszystkim znakomitą i niekonwencjonalną formą reklamy, która zachęci potencjalnych klientów do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy leasing samochodu jest opłacalny?
Czy leasing samochodu jest opłacalny?
W ostatnim czasie leasing stał się popularną formą na pozyskanie samochodu. Jest to wygodna opcja dla przedsiębiorców, którzy dzięki takiemu […]
Polecamy