Co umieścić na pomniku?- fotoporcelana, fotoceramika czy kryształ?

Biznes
szerokie-ramy
Co umieścić na pomniku?- fotoporcelana, fotoceramika czy kryształ?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy umiera bliska nam osoba, to wielokrotnie mierzymy się nie tylko z naszym własnym cierpieniem i żałobą, ale także z rozlicznymi formalnościami, których musimy dopełnić, żeby mogła ona spocząć w pokoju. Poza nimi chcemy także, żeby pogrzeb oddawał jej należytą cześć, a pomnik wyglądał godnie i pozwalał na wspominanie ukochanego człowieka w zadumie. Wiele osób decyduje się na zamieszczenie koło daty śmierci oraz nazwiska również zdjęcia członka rodziny. Chcą, żeby wyglądał tak, jak w rzeczywistości, ale także maksymalnie korzystnie i żeby fotografia odzwierciedlała jego najlepsze cechy. Jak tego dokonać?

Przede wszystkim należy powierzyć pracę profesjonaliście

Są zakłady, które specjalizują się właśnie w tworzeniu fotoceramiki i które mają doświadczenie w takich zleceniach. Na tej stronie https://opal.lublin.pl/ można się dowiedzieć, czy w naszym przypadku lepsza będzie porcelana, ceramika czy też może kryształ. Jest to zależne nie tylko od naszych finansów, ale przede wszystkim od tego, czego oczekujemy. Różne materiały będą się także w zróżnicowany sposób komponowały z wybranym przez nas kamieniem nagrobkowym. W fachowym zakładzie personel będzie potrafił nam podpowiedzieć, jaki wybór będzie optymalny.

Decydując się na umieszczenie zdjęcia na nagrobku, możemy wybierać pośród różnych materiałów, ale także kształtów. Nie musimy sugerować się tym, co zazwyczaj widujemy na cmentarzach. Najważniejsze, żebyśmy sami czuli, że wybraliśmy właściwie. Ponadto istnieje możliwość umieszczenia w wybranym materiale nie tylko zdjęcia w kolorze, ale również czarno-białego lub w sepii. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie zasłony będą idealne do dużego salonu?
Jakie zasłony będą idealne do dużego salonu?
Zasłony to bardzo popularny sposób na to, aby wnętrza nabrały niepowtarzalnego charakteru. Tym samym zasłony mogą stać się idealnym dopełnieniem […]
Polecamy