Co powinna zawierać strona internetowa sklepu online?

Biznes
szerokie-ramy
Co powinna zawierać strona internetowa sklepu online?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezależnie od tego, czy tworzysz nową stronę internetową, czy przeprojektowujesz istniejącą, istnieją pewne elementy, które są niezbędne do zbudowania dobrej witryny ecommerce.

W tym artykule przejdziemy przez niektóre z najważniejszych elementów, które składają się na stronę sklepu internetowego.

Dobre zdjęcia produktów

Nie jest tajemnicą, że ludzie lubią widzieć, co kupują, zanim to kupią. Najlepszym sposobem na to są wysokiej jakości zdjęcia produktów. Twoi klienci chcą mieć możliwość przybliżenia szczegółów i zobaczenia jak rzeczy wyglądają z bliska. Twoja strona internetowa powinna mieć wiele zdjęć produktów, w tym powiększone ujęcia konkretnych szczegółów. Pomoże to Twoim klientom lepiej zrozumieć, co kupują i ułatwi im podjęcie decyzji, czy chcą to kupić, czy nie. Jeśli sprzedajesz odzież, spróbuj zrobić zdjęcia ubrań na różnych typach ciała, aby klienci mogli zorientować się, jak coś może wyglądać na osobach, które są podobne do nich pod względem rozmiaru i kształtu. Profesjonalne zdjęcia produktu wykonują specjalistyczne firmy, takie jak chociażby firma Pixart, która od wielu lat zajmuje się fotografią biznesową.

Opisy produktów

Musisz podać szczegółowe informacje o produktach, które sprzedajesz, w tym tabele rozmiarów i wymiary, użyte materiały i tak dalej. Jeśli Twój produkt nie odpowiada temu, co jest w opisie, to Twoi klienci będą niezadowoleni z zakupu.

Oceny produktów

Oceny produktów poprawiają zaufanie między Tobą a Twoimi klientami, ponieważ pokazują im, jak inni ludzie ocenili również przedmiot. Dzięki temu łatwiej jest im podjąć decyzję, czy chcą kupić dany przedmiot w Twoim sklepie, czy nie, ponieważ mogą zobaczyć, co inni kupujący pomyśleli o nim wcześniej, zamiast polegać wyłącznie na Twojej opinii jako sprzedawcy lub producenta samego produktu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaka forma transportu jest najlepsza podczas podróży za granicę?
Jaka forma transportu jest najlepsza podczas podróży za granicę?
Kiedy podróżujesz za granicą, istnieje wiele różnych rodzajów transportu dostępnych dla Ciebie do wyboru. Przy tak wielu opcjach, może być […]
Polecamy