Jak zapewnić sprawność swojej flocie samochodowej dzięki kontraktom serwisowym?

Biznes
szerokie-ramy
Jak zapewnić sprawność swojej flocie samochodowej dzięki kontraktom serwisowym?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pojazdy flotowe wymagają regularnego serwisowania. Część firm współpracuje z zaprzyjaźnionymi warsztatami, inne na bieżąco szukają mechaników, którzy dysponują wolnym czasem. Najlepsi przedsiębiorcy korzystają z serwisowych kontraktów flotowych, które zapewniają ciągłą sprawność flocie samochodowej.

Czym jest serwisowy kontrakt flotowy?

Usługa polega na zleceniu autoryzowanym punktom obsługi floty samochodowej. Zakres świadczonych usług uzależniony jest od wybranego pakietu i może obejmować harmonogram serwisowy, obsługę zapobiegawczą, a także holowanie do najbliższego warsztatu. Za dodatkową opłatą klient może liczyć na stuprocentową dyspozycyjność pracowników, a także udostępnienie pojazdu zastępczego na czas naprawy lub uzyskanie rekompensaty finansowej. Szczegółowe informacje na temat przykładowej oferty dostępne są na stronie https://volvo-serwis.com.pl/kontrakty/.

Korzyści płynące z serwisowych kontraktów flotowych

Korzystanie z kontraktów serwisowych znacząco ułatwia zarządzenie flotą samochodową. Właściciel pojazdów nie musi pamiętać o terminach przeglądów, ponieważ zajmują się tym pracownicy autoryzowanego serwisu. Takie daty zaplanowane z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu można odpowiednio wyznaczyć trasy pojazdów, by danego dnia były dostępne dla mechaników. Klienci korzystający z takiej usługi mogą także liczyć na najlepszą obsługę oraz atrakcyjne rabaty na robociznę. Pojazdy naprawiane są przez doświadczonych fachowców przy użyciu oryginalnych części, dzięki czemu rzadziej ulegają awariom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego warto stosować naturalne oleje?
Dlaczego warto stosować naturalne oleje?
Na zdrowie człowieka ma ogromny wpływ zarówno właściwa ilość, jak i jakość pożywienia. Dieta powinna być zbilansowana i dostarczać organizmowi […]
Polecamy