Jak zrobić wiązankę cmentarną?

Life & Style
szerokie-ramy
Jak zrobić wiązankę cmentarną?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Cmentarz jest miejscem, do którego ludzie udają się, aby oddać szacunek i wspomnieć bliskich. Bukiet kwiatów złożony przy grobie może być wzruszającym sposobem na okazanie szacunku. Może być wykonany ze sztucznych kwiatów lub prawdziwych, w zależności od budżetu, ale jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać, zanim go zrobisz.

Co użyć do wykonania bukietu?

Idź do kwiaciarni lub sklepu spożywczego i kup kwiaty i zielenie dla swojego dzieła. Spróbuj znaleźć kwiaty, które będą trwać dłużej niż kilka dni po ścięciu lub zakupie w sklepie. Ważne jest również, aby upewnić się, że są one świeże w momencie zakupu, więc nie zwiędną przed dotarciem na miejsce grobu. Rozwiązaniem tej sytuacji jest również postawienie na sztuczne liście czy kwiaty, które są dostępne w wielu kolorach i odmianach. Wyglądają one jak prawdziwe i są łatwe w pielęgnacji. Możesz również użyć piór, skał, muszli i wszystkiego innego, co uważasz, że będzie wyglądać ładnie.

Zanim zaczniesz układać bukiet, zastanów się, jaki chcesz mieć schemat kolorystyczny i ile łodyg (lub kępek) każdego rodzaju kwiatów chcesz użyć. Możesz również rozważyć dodanie trochę zieleni lub innych elementów dekoracyjnych, jeśli chcesz (takich jak wstążka). Najlepszym sposobem na zorganizowanie tego typu hołdów jest umieszczenie każdej łodygi na wierzchu innej, tak aby zachodziły na siebie lekko, ale nie zakrywały żadnej części kwiatu poniżej. Daje to wrażenie, że wszystkie kwiaty rosną od siebie, a nie są umieszczone pod każdym z osobna, jak w przypadku większości bukietów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co możemy zrobić z rozbitym autem?
Co możemy zrobić z rozbitym autem?
Wrak samochodu to niefortunne zdarzenie, które może przydarzyć się każdemu. Jedziesz sobie spokojnie i nagle w coś uderzasz. W tym […]
Polecamy