Nowoczesne smartfony o dobrych parametrach

Dzisiejsze telefony pełnią wielofunkcyjną rolę – o tym wszyscy wiemy. A jednak producenci najlepszych marek wciąż prześcigają się między sobą w wyszukiwaniu dodatkowych rozwiązań i podkręcaniu parametrów, aby to właśnie swoim produktem zainteresować nas, jako potencjalnych klientów. Dzięki temu flagowe modele ich smartfonów zawsze cechują się najnowszymi dodatkami, usprawnieniami i zastosowaniem nowinek technologicznych, które w efekcie dają nam telefon niemal tak samo sprawny, jak prostsze modele laptopów.

Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Pierwszym z ze znanych marek jest iPhone X od Apple, w którym producent stawia na kilka nowych, ciekawych rozwiązań. Mamy bowiem do czynienia z telefonem nie tylko lepszym pod względem specyfikacji, ale również pozbawionym czytnika linii papilarnych na rzecz systemu rozpoznawania twarzy. Jest to odważne rozwiązanie, które może się spodobać lub nie. Ponadto otrzymujemy podwójny główny aparat, czyli dwie matryce specjalizujące się w różnych przeznaczeniach, co pozwala robić naprawdę dobrej jakości zdjęcia.

Warto również poświęcić trochę uwagi głównemu rywalowi Appla, czyli skupić się na smarfonie Samung Galaxy Note 10. Jest to naprawdę potężny sprzęt, który również oferuje system skanowania twarzy, ale jednak nie pozbawiając nas przez to możliwości odblokowywania telefonu na odcisk palca. Ponadto podobne rozwiązanie aparatowe, z dwoma matrycami, zadowoli amatorów robienia świetnych zdjęć. Ciekawostką jest możliwość obsługiwania AirActions, czyli obsługi telefonu gestami wykonywanymi nad ekranem.

Dodaj komentarz