O modzie na plisowane żaluzje

Nowoczesne żaluzje w niczym nie przypominają już starych, dobrze kojarzonych przez większość osób “metalaków”. Producenci żaluzji zdecydowanie zmienili ich wygląd, dostosowując się do współczesnych potrzeb klientów, którzy poza rolą zasłaniania okna oczekują od żaluzji również estetycznego i atrakcyjnego wyglądu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyli przepiękne, plisowane żaluzje, które od razu zdobyły uznanie klientów.

Nowoczesne żaluzje w formie plisów cieszą się coraz większą popularnością

W odróżnieniu od standardowych żaluzji konstrukcja tych plisowanych jest zupełnie inna, a ich wykończenie sprawia, że rzeczywiście przyjemnie się na nie patrzy, o czym przekonasz się zaglądając na stronę https://rolety24.net/plisy. Cechują się tym, że nie są przytwierdzane bezpośrednio do ramy okna. Lekkie, zwiewne plisy w różnych kolorach doskonale zmieniają wygląd wnętrza i przy tym świetnie chronią je przed nadmiarem wpadających do środka promieni słonecznych. Plisy reguluje się wygodnie i bezproblemowo, a co ważne – nie wydają one nieprzyjemnych dźwięków szurania metalu dobrze znanych z wersji starodawnych żaluzji.

Producenci wypuścili również na rynek ciekawe w swej formie rolet dzień-noc, jakie obejrzysz na https://rolety24.net/rolety-dzien-i-noc. Zamiast klasycznego, całościowo kryjącego materiału odważyli się na przygotowanie rolet częściowo transparentnych. Takie modele oparte są o wykonanie z naprzemiennych pasów tkaniny przejrzystej, która wpuszcza do wnętrza światło dzienne, oraz tkaniny całkowicie kryjącej, która hamuje jego nadmiar.

Dodaj komentarz

dwadzieścia − 12 =