Akcesoria i dodatki, które będą pasować do nowoczesnego wystroju wnętrz

Ogród i dom
szerokie-ramy
Akcesoria i dodatki, które będą pasować do nowoczesnego wystroju wnętrz
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne wnętrza cechują się przede wszystkim minimalizmem. Przejawia się on zarówno w praktycznym wyposażeniu, jak i ograniczonej do kilku barw kolorystyce. W aranżacji istotne znaczenie pełnią dodatki, które uzupełniają wystrój. Taką rolę odgrywa między innymi czarny żyrandol, który świetnie odnajduje się we współczesnych mieszkaniach. W stylu skandynawskim znajdują zastosowanie w odsłonie z tkaninowym kloszem, tworząc domowy, przytulny klimat. Z kolei w stylu rustykalnym powinien być wzbogacony o elementy drewniane. W salonie połączonym z aneksem kuchennym urządzonym w stylu industrialnym czarny model żyrandola powinien łączyć się ze szklanymi wstawkami. Pasują one również do wystroju glamour. Wtedy powinny posiadać wykończenia w odcieniu złota lub imponujące dodatki, np. kryształy załamujące światło. Niezależnie od rodzaju, żyrandol powinien być przede wszystkim wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego wieloletnią użyteczność. 

Dywany, poduszki i inne dodatki ocieplające wnętrze

Każdego rodzaju pluszowe, miękkie tkaniny zdecydowanie dodają wnętrzu przytulności. Taką rolę odgrywają przede wszystkim narzuty, poduszki czy dywany. Ich liczbę, kolor, jak i materiał dobieramy do konkretnego wnętrza i panującego tam stylu. Nowoczesne wnętrza świetnie prezentują się także w otoczeniu kwiatów. Najnowszym trendem są sukulenty, które dostępne są w różnych odsłonach. Ich niewątpliwą zaletą są jednak niewymagające warunki. Ich pielęgnacja jest zatem prosta i szybka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakiego typu sprawami zajmuje się specjalista od prawa karnego?
Jakiego typu sprawami zajmuje się specjalista od prawa karnego?
Prawo karne to dział polskiego prawa uregulowany przez kodeks, a także ustawy i rozporządzenia uzupełniające. Zasadniczo jednak trzon prawa karnego […]
Polecamy