Czym charakteryzują się materace Hilding?

Komfortowy sen jest podstawą doskonałego samopoczucia, zwłaszcza w sytuacji, gdy ktoś cierpi na różne dolegliwości o charakterze przewlekłym, wymagające zwiększonej liczby działań w celu jego zapewnienia. Dla takich osób zalecany jest specjalny materac medyczny, idealnie dostosowany do ciała i jego potrzeb, a dzięki temu gwarantujący wyjątkowo wysoką jakość wypoczynku. Na uwagę zasługują zwłaszcza materace Hilding w sklepie internetowym tej firmy dostępne od ręki.

Produkty zapewniające komfortowy wypoczynek i posiadające właściwości zdrowotne

Materace medyczne powinny stosować przede wszystkim osoby ciepiące na przeróżne schorzenia neurologiczne czy ruchowe, pacjenci po zabiegach, u których zdolność ruchowa jest ograniczona do minimum, a ponadto osoby starsze (mające problemy z zasypianiem) i z nadwagą (aby nie przeciążać kości). Tego typu produkty do spania odznaczają się najwyższą jakością wykonania oraz dużymi właściwościami prozdrowotnymi, co zostało potwierdzone licznymi testami i certyfikatami.

Ich kluczowym zadaniem jest utrzymywanie ciała w taki sposób, aby umożliwić mięśniom regenerację po całym dniu. Z tego względu stosuje się innowacyjne materiały wypełniające (najczęściej jest to pianka termoelastyczna Flexifoam) i konstrukcję opartą na sprężynach kieszeniowych.

Warto dodać, że materace Hilding odznaczają się aż siedmioma strefami twardości, idealnie dopasowanymi do konkretnych partii ciała – pozwala to stabilnie utrzymać je w górze, jednocześnie odciążając kręgosłup. Jeśli mowa o materacach medycznych, to koniecznie należy wspomnieć o dwustronnym modelu Hilding Tango, ponieważ został on wyposażony w sprężyny kieszeniowe ubrane w specjalne worki z fizeliny i dzięki temu nie stykające się ze sobą nawzajem. Rozwiązanie to jest gwarancją dużej elastyczności punktowej – pod naciskiem ciała uginają się jedynie strefy aktualnie eksploatowane, więc mamy pewność, że nie obudzimy partnera.

Dodaj komentarz

dwa × 5 =