Jak latem prawidłowo zabezpieczyć się przed szkodliwym promieniowaniem UV?

Człowiek i styl
szerokie-ramy
Jak latem prawidłowo zabezpieczyć się przed szkodliwym promieniowaniem UV?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nasza skóra wymaga nie tylko nawilżenia. Szczególnie latem, gdy wystawiamy ją na działanie słońca, warto zadbać też o jej ochronę przed szkodliwymi skutkami promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu zapewnimy jej zdrowy i młody wygląd na długie lata. Tylko jak wybrać kosmetyki, które sprawdzą się do tego idealnie?

Kremy z filtrem do twarzy i ciała

Nie od dziś wiadomo, jak szkodliwy może być dla skóry nadmiar promieni UVA i UVB. Nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne nie tylko zwiększa ryzyko wystąpienia niebezpiecznych chorób skóry. Wysusza ją, powoduje nieestetyczne przebarwienia  i sprawia, że starzeje się ona szybciej. Dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednich kremów mających za zadanie ochronę skóry przed szkodliwym działaniem słońca.

Dostępne pod adresem https://drogeriapigment.pl/847-kremy-z-filtrem-do-ciala kremy i balsamy do ciała to produkty najwyższej jakości. Wśród nich każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kosmetyk z chroniącym skórę filtrem SPF. Wzbogacone o cenne witaminy i substancje odżywcze pielęgnują skórę, nawilżają ją i chronią przed słonecznymi oparzeniami. Znajdziemy tam również delikatne pianki oraz olejki do opalania, które powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej dbającej o swoje zdrowie osoby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nadstawki na palety – zastosowanie
Nadstawki na palety – zastosowanie
Szukasz sposobu na bezpieczny transport materiałów na europaletach? Towar jest niewygodny do ułożenia? Chcesz ułatwić przechowywanie produktów na magazynie? Sprawdzając […]
Polecamy