Jakie suplementy diety stosować, żeby uchronić się przed żylakami?

Problemy z krążeniem stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia, a czasem nawet i życia człowieka. Nadciśnienie, miażdżyca, czy uporczywe żylaki to choroby, które mogą dotyczyć każdego z nas. Jednak dzięki profesjonalnej suplementacji jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko ich wystąpienia. Jakie dokładnie właściwości mają te preparaty?

Jak suplementacja diety może pomóc w walce z żylakami?

Ludzie, którzy w czasie swojej pracy muszą ciągle stać lub nosić duże ciężary, są w grupie zwiększonego ryzyka wystąpienia żylaków. Nazywa się tak żyły, które zostały rozciągnięte i poskręcane. Ich bezpośrednią konsekwencją jest uczucie ciężkich nóg, duży obrzęk, swędzenie i sinawe uwypuklenia skóry. Chociaż leczenie tej choroby jest bardzo uciążliwe, to jej zapobieganie nie wiąże się ze skomplikowanymi czy bolesnymi czynnościami.

Wystarczy zacząć regularnie korzystać z suplementacji diery. Ruscoven Plus kapsułki to preparat, który stosowany codziennie, poprawi funkcjonowanie układu krążenia. Swoją skuteczność zawdzięcza takim składnikom jak ekstrakt z ruszczyka, ekstrakt z wąkrotki, oczar wirginijski oraz winorośl właściwa. Odpowiednio zbilansowane proporcje tych komponentów powoduje, że napięcie żylne się zwiększa, spada szansa na obrzęk oraz obniżona zostaje przepuszczalność naczyń włosowatych.

Warto również zaznaczyć, że skuteczność produktu potwierdzono na Uniwersytecie w Mediolanie.

Jak skutecznie poprawić wygląd naszej skóry?

Innym preparatem, który jest niezwykle efektywny, jeśli chodzi o funkcjonowanie układu krążenia oraz wyglądu naszej skóry jest RUSCOVEN żelTo doskonała alternatywa dla tych, którzy nie lubią połykać kapsułek. Jest to żel redukujący uczucie ciężkich nóg oraz opuchliznę. Ponadto ujędrnia skórę i ją regeneruje. Dzięki temu nasze nogi wyglądają na zdrowe i zadbane.

Tajemnica sukcesu tego preparatu tkwi w niezwykle pomysłowym zestawieniu liofilizowanych ekstraktów kasztanowca z ekstraktami z winorośli. Substancje umacniają naczynia włosowate oraz hamują występowanie regularnych kurczy mięśni.

Dodaj komentarz

9 + 6 =