Koszulki polo do firmy – czy to dobry pomysł?

Biznes
szerokie-ramy
Koszulki polo do firmy – czy to dobry pomysł?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koszulki polo to klasyka, znana i wygodna. Można je nosić jako strój casualowy lub formalny. Istnieje wiele firm, które używają koszulek polo jako swojego firmowego uniformu. Głównym powodem jest to, że te koszulki są wygodne i nadają się na każdą pogodę. Najważniejszą rzeczą przy wyborze koszulek polo do firmy jest upewnienie się, że Twoi pracownicy będą je lubić. Jeśli wszyscy są zadowoleni z koszulki polo to powinieneś iść dalej i zamówić ją.

Z czego może być wykonana „polówka”?

Koszulki polo są wykonane z bawełny lub poliestru, ale zazwyczaj są one wykonane w 100% z bawełny. Bawełna jest bardzo wygodnym materiałem na ubrania, ale nie wygląda dobrze, gdy się poplami lub zabrudzi. Poliestrowe koszulki polo są często droższe niż te wykonane z bawełny, ale wyglądają lepiej i nie marszczą się tak łatwo jak polo ze 100% bawełny.

O czym należy pamiętać?

Koszulka polo to jeden z najpopularniejszych uniformów dla firm. Wybierając koszulki polo, upewnij się, że mają one kieszenie na nich! Kieszenie są bardzo przydatne, gdy trzeba przenosić przedmioty podczas noszenia stroju składającego się z koszulki polo ze spodniami lub szortami. Nie ma sensu mieć stylowego munduru, jeśli nie można go używać, ponieważ brakuje w nim kieszeni!

Kolejną rzeczą, którą powinieneś rozważyć kupując koszulki polo dla swojej firmy jest to, czy mają one kołnierzyki, czy nie! Wiele firm woli, aby ich pracownicy nosili koszulki polo bez kołnierzyka, ponieważ wyglądają one lepiej niż te z kołnierzykiem pod krawatami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Suplementy i odżywki dla sportowców – czy warto je stosować?
Suplementy i odżywki dla sportowców – czy warto je stosować?
Organizm każdego sportowca ze względu na intensywny wysiłek ponosi znaczne straty energetyczne, co skutkuje zwiększeniem zapotrzebowania na witaminy, minerały, a […]
Polecamy