Letni klimat w ogrodzie – aranżacja strefy wakacyjnej

Ogród i dom
szerokie-ramy
Letni klimat w ogrodzie – aranżacja strefy wakacyjnej
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ogród dla większości osób jest miejscem, w którym odpoczywamy. Jednak odpoczynek może przybierać różne formy. Urządzając taras, mamy możliwość przedłużyć wnętrze domu o zewnętrzny salon. A sadząc rabatki kwiatów, stworzymy swój własny tajemniczy ogród. Obecnie popularne są też niedzielne grille ze znajomymi, więc i miejsce pod ten sprzęt będzie bardzo przydatne. Co z osobami, które lubią pływać, ale nie mieszkają blisko akwenu? I na to jest rada w postaci własnego basenu w ogrodzie. Jak to wszystko połączyć, aby mieć wakacyjny ogród marzeń?

Ogród może mieć wiele funkcji

Najwięcej czasu spędzamy na zewnątrz w czasie wakacji, gdy jest po prostu ciepło. Dlatego dobrze jest przygotować teren zielony pod wakacyjne aktywności. Aby uzyskać klimat wczasów pod gruszą, możemy udekorować taras wieloma kolorowymi poduszkami i kocami. Świetnym pomysłem są też lampki led, które można powiesić pod zadaszeniem, a jeśli go nie mamy, po prostu możemy wykorzystać meble ogrodowe lub rośliny, aby i na nich rozwiesić światełka. 

Świetnym pomysłem na wzbogacenie ogrodu jest także basen. Z powodzeniem znajdziemy modele rozkładane, które umożliwią nam pływanie czy spędzanie czasu na zabawie. Warto też dokupić odkurzacz basenowy, który pomoże utrzymać w nim czystość. A na czym pływać w basenie? Tutaj opcji jest wiele od tradycyjnych materacy, po zabawne koła ratunkowe. Ciekawym pomysłem jest też wielki dmuchany jednorożec czy delfin. Takie akcesoria umilą nam czas, ale i udekorują basen, a co za tym idzie, zmienią ogród w zabawne, wakacyjne miejsce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak ubrać się na randkę?
Jak ubrać się na randkę?
Udane relacje damsko – męskie to istotny element życia większości ludzi. Każdy z nas lubi bowiem czuć się kochany, adorowany […]
Polecamy