Nowoczesne komplety obiadowe – czyli jakie?

Wydawać by się mogło iż tradycyjne wyprawy szykowne przez matki panien młodych odeszły w zapomnienie a wraz z nimi moda na piękne komplety obiadowe. Nic bardziej mylnego, coraz częściej oprócz popularnej „koperty” rodzina daje parze młodej komplet obiadowy. Oczywiście jest to na pewno bardzo praktyczny a zarazem elegancki prezent. Przecież każda kobieta marzy o tym aby posiadać w swoim domu elegancki komplet obiadowy. Jednak w dobie nowoczesności te zastawy stołowe też powinny być nowoczesne zwłaszcza dla nowoczesnych gospodyń domowych.

Nowoczesne komplety obiadowe

Coraz częściej w hutach szkła i porcelany prym wiodą białe zastawy. Jednak to nie tylko chodzi o biały kolor naczyń lecz o ich kształt są kwadratowe. Porcelanę w tym stylu posiadają nowoczesne restauracje, dzięki czemu białe kwadratowe talerze stały się bardzo modne. Kolejnym nowoczesnym designem zastaw jest wersja kolorystyczna czarna i szara. Jednak duża popularnością wśród nowoczesnych klientów cieszy się zastawa w kolorze białym z czarnymi i szarymi dekoracjami. Naturalnie talerze posiadają kształt kwadrata. Oczywiście cena modnej a zarazem nowoczesnej zastawy jest dużo wyższa niż naczyń zakupionych w sieciówkach. Producenci jako nowoczesne coraz częściej przedstawiają zastawy w każdym kształcie tylko nie okrągłe. Na rynku można spotkać kwadratowe czy jajowate talerze a także te w kształcie łódek. Jednak ostateczny wybór wzoru jak i koloru należy do klienta.

W hurtowniach czy innych sklepach oferujących duży wybór zastaw stołowych to klient wybiera rodzaj serwisu, który najbardziej będzie pasował do jego wnętrza.

Dodaj komentarz