Czym są bramy szybkobieżne? Widzieliśmy, widujemy a nic o nich nie wiemy

Technologia
szerokie-ramy
Czym są bramy szybkobieżne? Widzieliśmy, widujemy a nic o nich nie wiemy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bramy szybkobieżne to rodzaj bramy zaporowej zaprojektowanej do szybkiego otwierania i zamykania. Stosuje się je tam, gdzie występuje duże natężenie ruchu lub gdzie natężenie to jest zmienne i nieprzewidywalne.

Czym są bramy szybkobieżne?

Bramy szybkobieżne to rodzaj bramy, która otwiera się i zamyka bardzo szybko. Stały się one popularnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zapewnić bezpieczeństwo swoich obiektów.

Główną zaletą pracy z bramami szybkobieżnymi jest to, że można je zaprogramować tak, aby otwierały się automatycznie, gdy ktoś podejdzie do nich z odpowiednimi uprawnieniami np. identyfikatorem lub kartą dostępu. Oznacza to, że każdy spoza obiektu, nie będzie mógł dostać się na teren posesji bez bycia zauważonym.

Są one również znani z innych korzyści, takich jak możliwość blokowania się automatycznie za pojazdem, dzięki czemu bramami szybkobieżnymi można wspomagać np. działania służby, w przypadku konieczności zatrzymania kogoś.

Solidne wykonanie

Bramy szybkobieżne są zazwyczaj wykonane z metalu i mają bardzo wytrzymałą konstrukcję, ponieważ muszą wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg lub ciepło, a jednocześnie są w stanie działać prawidłowo.

Te bramy są zazwyczaj instalowane przez profesjonalistów, którzy mają doświadczenie z bramami szybkobieżnymi, dzięki czemu instalują je tak, aby ich efektywność pozostawała niepodważalna.

Najlepsze w tych bramach jest to, że nie potrzebują one żadnej innej instalacji elektrycznej ani przycisku do uruchomienia. Posiadają one czujniki, które wykrywają, kiedy ktoś zbliża się do szlabanu, czy bramy i automatycznie je dla niego otwierają.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co to są kliniki witaminowe?
Co to są kliniki witaminowe?
W dzisiejszych czasach z każdej strony jesteśmy narażeni na nadmierny stres. Praca, obowiązki domowe i wiele innych spraw bardzo często […]
Polecamy