Obchodzenie świąt i specjalnych okazji – o co je uzupełnić, aby stworzyć niepowtarzalny klimat?

Święta i specjalne okazje wymagają oprawy która sprawi, że będą to dni niezapomniane i pełne dobrej zabawy. Wystarczą proste dodatki, by ożywić każdą uroczystość. Warto nieco ruszyć głową i pomyśleć na tym, co można zmienić podczas uroczystości takich jak wesela czy święta, których tradycja napływa do nas z zachodu.

Niezapomniane wesele

W celu zorganizowania niezapomnianego przyjęcia, można wykorzystać dodatki weselne. Mogą to być nie tylko dekoracje na stół, kwiaty czy balony zdobiące wejście. Ciekawą propozycją jest ogromny kosz z balonami, który pęka np. po zakończeniu pierwszego tańca, budząc powszechny zachwyt. Goście świetnie bawią się z fotobudką, do której można dodać śmieszne gadżety – sztuczne wąsy, duże okulary, peruki i tabliczki o wesołych napisach. Dzięki temu każdy gość może mieć świetną pamiątkę z tej niezapomnianej uroczystości, ponieważ zdjęcia z fotobudki można wywołać na miejscu.

Halloween

W Polsce obchodzimy Wszystkich Świętych, jednak dla przyjemności dzieciaków można zorganizować wieczór wcześniej również Halloween. W końcu organizuje się wiele imprez tematycznych, podczas których przebrania na Halloween są obowiązkowe dla starszych i młodszych pociech. Podczas balu przebierańców pojawiają się tematyczne, upiorne ozdoby, zbieranie cukierków lub rozdawanie psot i wesoły nastrój dobrej zabawy. Halloween dla dzieciaków można zorganizować również w domu – wystarczą przebrania, kilka upiornych gadżetów i pomysł na zorganizowanie imprezy dla dzieciaków, które z pewnością będą zachwycone.

Dodaj komentarz