Umywalka – nablatowa czy wpuszczana?

Bez kategorii
szerokie-ramy
Umywalka – nablatowa czy wpuszczana?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór umywalki to decyzja, która będzie przez długi czas rzutowała nie tylko na wygląd pomieszczenia, ale także na jego funkcjonalność. Choć fantazyjne formy armatury tego typu przyciągają wzrok i zachęcają do kupna, są one bardzo niepraktyczne oraz trudne do mycia. Lepiej zatem wybrać klasyczne, proste linie z nowoczesnym twistem. Takie umywalki znajdziemy zarówno w wersji nablatowej, jak i wpuszczanej w płaszczyznę szafki. 

Zalety i wady obu rozwiązań

Zdecydowanie bardziej stylową opcją jest model zlewu ceramicznego kładzionego na blat. Wybierając taką wersję, skupmy się produktach renomowanych marek opracowujących swoje projekty. Idealnym wyborem będzie tu firma Duravit umywalka nablatowa tego producenta to dopieszczone, designerskie wyposażenie, które nie przysporzy nam kłopotów w czasie sprzątania. Taki model będzie lepszy, gdy mamy do dyspozycji sporo miejsca i chcemy stworzyć bardzo efektowne, ale jednocześnie minimalistyczne wnętrze. Zlewy wpuszczane w blat lepiej wtapiają się w całość projektu. Takie umywalki dobrze zatem zdadzą egzamin w łazienkach wypełnionych wieloma dekoracyjnymi elementami. Poza tym jest to dobry zakup, gdy pomieszczenie jest małe i nie chcemy dodawać kolejnego wyposażenia, które zagraca wnętrze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Holandia – Czy to raj na ziemi? Przekonaj się!
Holandia – Czy to raj na ziemi? Przekonaj się!
Co roku do Holandii podróżuje setki osób. Dla jednych jest to tylko wakacyjna przygoda, inni przyjeżdżają zarobić, a jeszcze inni […]
Polecamy