Skoki spadochronowe – jako niezapomniane atrakcje

Bez kategorii
szerokie-ramy
Skoki spadochronowe – jako niezapomniane atrakcje
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tandem to rodzaj skoku spadochronowego, w którym jesteś połączony z instruktorem za pomocą uprzęży i razem skaczecie z samolotu. Instruktor zajmie się wszystkim podczas skoku – jedyne, co musisz zrobić, to podziwiać widoki w drodze na dół! Przed pierwszym skokiem w tandemie należy poświęcić trochę czasu na przygotowania.

 Co warto wiedzieć?

Po pierwsze i najważniejsze – zrelaksuj się. Często jedną z największych różnic między skokiem w tandemie a samodzielnym skokiem jest to, że uczestnik nie zna terenu. Poziom podekscytowania może często utrudniać osobie zdenerwowanej skupienie się na tym, co się dzieje i co ma robić. Skok spadochronowy w tandemie odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”; po zapisaniu się na skok powinieneś pojawić się około godziny przed planowanym czasem skoku. Kiedy już tam będziesz i będziesz gotowy do wykonania skoku tandemowego, kilku instruktorów tandemowych będzie gotowych, aby pomóc Ci podłączyć się do całego niezbędnego sprzętu, abyś mógł w pełni wykorzystać doświadczenie swobodnego spadania. Skoki spadochronowe Wrocław ceny ma odpowiednie. Skoki tandemowe mogą być z natury rzeczy niebezpiecznym sportem. Przed przystąpieniem do skoku w tandemie należy się odpowiednio przygotować i uważnie stosować się do instrukcji instruktorów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Pokój osoby lubiącej gry komputerowe – jak go urządzić?
Pokój osoby lubiącej gry komputerowe – jak go urządzić?
Od kilku lat jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu jest granie w gry komputerowe. Dla niektórych granie może […]
Polecamy