Walentynki na sportowo

Walentynki spędzać można na multum różnych sposobów – romantycznie, w domowym zaciszu czy w bardziej humorystycznym kontekście. Jednak mało kto z nas pomyślałby o tym, że spędzić je można w rytmie sportowego ducha. Walentynki na sportowo mogą okazać się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli chcemy zrobić naszej drugiej połówce zaskakujący prezent. Tym bardziej jeśli jest ona zafiksowana na punkcie aktywności fizycznej.

Czy walentynki na sportowo są pomysłem dobrym dla każdego?

Jasne jest, iż aktywne i jednocześnie romantyczne spędzenie walentynek dla osób trenujących na co dzień będzie interesującym rozwiązaniem, jednak jak sprawa ma się do grupy, która ze sportem nie ma za dużo do czynienia? Możemy wtedy postawić na…wyjazd zimowy w góry. Oferty skierowane dla studentów czy last minute pozwolą nam na niedrogi, ale i fascynujący wspólny prezent. Nawet jeśli nigdy nie jeździliśmy na nartach, nauka wcale nie musi kosztować nas sporo sił i energii – tym bardziej jeśli wybrany przez nas ośrodek posiada bogatą gamę tras dla początkujących.

Jednym z takich regionów jest Val di Sole – dolina we Włoszech słynie ze zróżnicowanego poziomu tras. Dlatego bez problemu skorzystać będziemy mogli z krótszych wyciągów orczykowych dla uczących się jeździć, łagodnych tras oraz całego zaplecza wyposażeniowego. Przede wszystkim, narty we Włoszech jako prezent na walentynki sprawić nam mogą ogrom radości i zapewnić wiele niezapomnianych wspomnień i przeżyć. Na pewno też nasza druga połówka doceni naszą kreatywność i oryginalność samego pomysłu.

Dodaj komentarz

dwadzieścia − 1 =