Gdzie warto wybrać się z przyjaciółmi?

Kiedy mieszka się w dużym mieście, problem wyboru miejsca na weekendowy wypad ze znajomymi staje się jakby mniejszy. Choćby w Warszawie jest mnóstwo takich miejsc. Różnego rodzaju kluby tylko czekają na gości. Czasami jednak ma się już dosyć zabawy w rytm bardzo głośnej muzyki i wszechobecnych świateł. Gdy potrzebujemy rozrywki na wyższym poziomie, może być nią na przykład escape room w warszawie, który stoi przed nami otworem.

Zalety escape roomu

To świetny sposób na ćwiczenie mózgu, a jednocześnie znakomita rozrywka. Kilka osób może równocześnie wykonywać skomplikowane zadania. Tylko prawidłowe odpowiedzi dają szansę na wyjście z pokoju zagadek. Uczestnicy mają na to określoną ilość czasu, w trakcie której których ich umysły pracują na najwyższych obrotach. Escape room to w przeciwieństwie do kręgli, czy innych podobnych rozrywek – prawdziwy przypływ adrenaliny. Trudno też znaleźć zabawę, która w choć zbliżonym stopniu zmusza do myślenia. Więcej informacji o działalności pokojów zagadek znajdziemy pod linkiem: https://houseescape.pl/escape-room-co-to-jest/ 

Do galerii na coś słodkiego?

Jeśli akurat nie mamy ochoty na aktywność umysłową, zawsze możemy potrenować ciało. Wyjście na basen to gwarancja spalenia kilkuset kalorii. Jeśli jednak aż tak bardzo nie zależy nam na szczupłej sylwetce, zawsze możemy uzupełnić węglowodany wybierając się do cukierni. Dzisiaj są one zlokalizowane także w centrach handlowych. Takie wyjście jest przy okazji możliwością zrobienia nie tylko spożywczych zakupów. W wielkim mieście nigdy nie ma czasu na nudę.

 

Dodaj komentarz

2 × 5 =