Czerń w kuchni – jak dobrać meble i dodatki?

Branża budowlana
szerokie-ramy
Czerń w kuchni – jak dobrać meble i dodatki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czerń to kolor uniwersalny i klasyczny. Dobrze komponuje się praktycznie ze wszystkimi barwami oraz z materiałami. Czarne dodatki sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, również w nowoczesnej kuchni. Ciemne kolory mogą też dominować w pomieszczeniu, wtedy powinno się zrównoważyć kolorystykę, dodając nieco jasnych akcesoriów. Czerń pięknie prezentuje się pośród białych dodatków, mogą być to np. płytki ścienne lub fronty mebli kuchennych.

Z czym połączyć czerń w aranżacji kuchni?

W jasnych wnętrzach bardzo dobrze prezentują się czarne urządzenia lub akcesoria. Mogą być to zlewozmywaki czarne lub baterie kuchenne, a nawet sprzęty AGD. Taki wybór dobrze wygląda w otoczeniu drewna, bieli i jasnej szarości. Warto dodać też inne, czarne elementy do wystroju, aby kompozycja była wyraźniejsza. Niekiedy maluje się jedną ze ścian na czarno albo zamieszcza się atrakcyjne grafiki w czarnych ramach. Lampy w tym samym kolorze sprawią, że pomieszczenie zyska ciekawy, nowoczesny wygląd. Czarne meble kuchenne warto połączyć z czymś jasnym. W takim pomieszczeniu dobrze wygląda jasna podłoga oraz sufit. Ciemne barwy często wybierane są do pomieszczeń w stylu industrialnym. Surowa tonacja czerni jest elegancka i bardzo ponadczasowa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Galeria handlowa – wszechstronne i komplementarne zakupy od ręki
Galeria handlowa – wszechstronne i komplementarne zakupy od ręki
Galeria handlowa – najlepsze miejsce do zrobienia różnego rodzaju zakupów.  Do centrum handlowego warto pójść nie tylko na poszukiwanie ubrań […]
Polecamy