Folia samochodowa – Jakie ma właściwości?

Technologia
szerokie-ramy
Folia samochodowa – Jakie ma właściwości?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele różnych rodzajów folii samochodowych. Niektóre zostały zaprojektowane, aby utrzymać samochody w chłodzie, a inne przeznaczone do pomocy w utrzymaniu ciepła. Najlepszy rodzaj folii okiennej dla Twojego pojazdu zależy od tego, gdzie mieszkasz i jak często jeździsz. Folia może również spełniać rolę ozdobną. Pełną ofertę folii można obejrzeć na tej stronie: https://foliggo.com/oferta/folie-samochodowe/.

Utrzymywanie chłodu

Jeśli mieszkasz w ciepłym klimacie i chcesz, aby Twój samochód był chłodny podczas letnich miesięcy, kiedy temperatury na zewnątrz są najwyższe, to folia odbijająca ciepło jest dla Ciebie. Jego działanie polega na odbijaniu promieni słonecznych od okien, co zmniejsza nagrzewanie się wnętrza samochodu. Jest to szczególnie pomocne, jeśli masz przyciemniane szyby! Folie te są skuteczne tylko w cieplejszym klimacie. Istnieje wiele różnych rodzajów folii odbijających ciepło, z których każdy ma swój własny zestaw korzyści. Najskuteczniejsze z nich wykorzystują połączenie srebra i tlenku tytanu do odbijania promieni słonecznych.

Utrzymywanie ciepła

Folie termoizolacyjne odbijają promienie słoneczne i utrzymują ciepło w samochodzie w miesiącach zimowych poprzez zatrzymywanie ciepła, które w przeciwnym razie mogłoby uciec. Ten rodzaj folii jest idealny dla tych, którzy mieszkają w chłodniejszym klimacie i chcą zmniejszyć zapotrzebowanie na paliwo, utrzymując swój samochód w cieple podczas zimy. Folie te mogą zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 15%, co jest ogromną wartością!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym czyścić ekspres do kawy?
Czym czyścić ekspres do kawy?
W wielu domach jednym z najczęściej używanych urządzeń jest ekspres do kawy. Aby działał jak najdłużej, konieczne jest jego regularne […]
Polecamy