Jak stworzyć przytulny salon?

Life & Style
szerokie-ramy
Jak stworzyć przytulny salon?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon to centrum każdego domu. To właśnie w tym pomieszczeniu toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Chcąc umożliwić sobie wygodny relaks po pracy czy też szkole w otoczeniu najbliższych, musimy zadbać o komfortowe siedziska, duży stół, pojemną komodę lub kredens i kilka dodatków sprawiających, że wnętrze jest o wiele bardziej przytulne. Najwięcej uwagi musimy poświęcić wyborowi kanapy. Jej rodzaj uzależnijmy od miejsca w salonie. Jeśli mamy sporo przestrzeni, postawy dwie sofy, chcąc wykorzystać każdy kąt – kupmy narożnik. Na stronie internetowej https://meblem4.pl/wersalki,c89.html zamówimy tapicerowane wersalki rozkładane, które sprawdzą się, gdy odwiedzą nas znajomi.

Magia tkanin

Styl nowoczesny często jest bardzo zimny, a główny sprawca takiego stanu rzeczy to brak miłych w dotyku, ciepłych materiałów. Zamiast skóry zastosujmy w aranżacji przyjemny aksamit bądź welur. Ta tkanina obiciowa idealnie zda egzamin także w roli zasłon czy poduszek. Na ścianach zawieśmy kilka obrazków. Mogą to być grafiki w odcieniu sepii lub prywatne fotografie nadrukowane na płótnie. Salon ocieplą również świece i świeże kwiaty, które każdemu wnętrzu dodają niepowtarzalnego uroku. W takim pokoju będziemy mogli wypocząć i miło spędzić czas z bliskimi. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rolety – w jaki sposób działają?
Rolety – w jaki sposób działają?
Rolety dzień-noc są rodzajem rolet, ale wykorzystują inny mechanizm, aby osiągnąć swój efekt. Składają się one z kilku poziomych lameli, […]
Polecamy