Jak stworzyć przytulny salon?

Life & Style
szerokie-ramy
Jak stworzyć przytulny salon?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon to centrum każdego domu. To właśnie w tym pomieszczeniu toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Chcąc umożliwić sobie wygodny relaks po pracy czy też szkole w otoczeniu najbliższych, musimy zadbać o komfortowe siedziska, duży stół, pojemną komodę lub kredens i kilka dodatków sprawiających, że wnętrze jest o wiele bardziej przytulne. Najwięcej uwagi musimy poświęcić wyborowi kanapy. Jej rodzaj uzależnijmy od miejsca w salonie. Jeśli mamy sporo przestrzeni, postawy dwie sofy, chcąc wykorzystać każdy kąt – kupmy narożnik. Na stronie internetowej https://meblem4.pl/wersalki,c89.html zamówimy tapicerowane wersalki rozkładane, które sprawdzą się, gdy odwiedzą nas znajomi.

Magia tkanin

Styl nowoczesny często jest bardzo zimny, a główny sprawca takiego stanu rzeczy to brak miłych w dotyku, ciepłych materiałów. Zamiast skóry zastosujmy w aranżacji przyjemny aksamit bądź welur. Ta tkanina obiciowa idealnie zda egzamin także w roli zasłon czy poduszek. Na ścianach zawieśmy kilka obrazków. Mogą to być grafiki w odcieniu sepii lub prywatne fotografie nadrukowane na płótnie. Salon ocieplą również świece i świeże kwiaty, które każdemu wnętrzu dodają niepowtarzalnego uroku. W takim pokoju będziemy mogli wypocząć i miło spędzić czas z bliskimi. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ekspozytory reklamowe, to coś, czego nie możesz pominąć! Dlaczego?
Ekspozytory reklamowe, to coś, czego nie możesz pominąć! Dlaczego?
Od restauracji do sklepów detalicznych, ekspozytory reklamowe producent pasują do każdego rodzaju działalności. Restauracje mogą wyświetlać menu na stojaku sztalugowym […]
Polecamy