Jakie atrakcje dla aktywnych znajdziesz w okolicy Szczawnicy?

Life & Style
szerokie-ramy
Jakie atrakcje dla aktywnych znajdziesz w okolicy Szczawnicy?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szczawnica to jedna z chętniej wybieranych przez turystów lokacji. Miasto to położone jest na pograniczu Beskidów Zachodnich oraz Pienin, co stanowić może sporą zachętę dla miłośników górskich wędrówek. Co warto tutaj zobaczyć?

Od sanatoriów po kajakarstwo górskie

Współcześnie Szczawnica ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o atrakcje turystyczne. Bliskość Pienińskiego Parku Narodowego, wielu rezerwatów przyrody, jak i malownicze położenie miejscowości, mogą skusić turystów spragnionych natury. Jednocześnie to wygodna baza wypadowa dla osób pragnących przekroczyć granicę. Jednym z niepodważalnych atutów tego górskiego miasta są noclegi, do najpopularniejszych należą: drewniane domki z malowniczym krajobrazem, małe hotele czy równie chętnie wybierane hostele. Z kolei postawienie na pensjonat w Szczawnicy jako model noclegowy, zagwarantuje nam nie tylko rodzinną atmosferę, ale i regionalne, smaczne jedzenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Agregaty chłodnicze do samochodów – co warto o nich wiedzieć?
Agregaty chłodnicze do samochodów – co warto o nich wiedzieć?
Agregaty chłodnicze stosuje się w samochodach, aby zapewnić odpowiednią temperaturę w przestrzeni ładunkowej. Jest to niezbędne w przypadku konieczności przewozu […]
Polecamy