Jakimi sposobami możemy upiększyć wygląd naszych paznokci?

Life & Style
szerokie-ramy
Jakimi sposobami możemy upiększyć wygląd naszych paznokci?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dłonie są wizytówką eleganckiej kobiety. Niestety mało która pani ma czas na malowanie paznokci co dwa, trzy dni. W takim przypadku niezbędny jest trwały manicure prezentujący się bezbłędnie nawet przez kilka tygodni. Chcąc osiągnąć taki efekt, mamy dwie opcje do wyboru. Możemy zdecydować się na hybrydę, którą pokrywa się głównie naturalną płytkę lub żel dający spore możliwości dowolnego kształtowania paznokcia. Zarówno jedna, jak i druga metoda mają swoje zalety oraz wady, ale jedno jest pewne. Obie gwarantują doskonałą prezencję dłoni. 

Przewaga żelu nad hybrydą

Kobiety kochają kolorowe paznokcie, a tradycyjny lakier w dzisiejszych zabieganych czasach zupełnie nie zdaje egzaminu. Alternatywą jest tu hybryda i żel. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny sposób, warto poznać argumenty przeważające na korzyść żelu. Pamiętajmy, że hybryda to połączenie lakieru tradycyjnego właśnie z żelem. Zapewnia ona trwałość, ale pod warunkiem, że mamy idealną, niepękająca warstwę rogową. Borykając się z pokruszonymi paznokciami, dużo lepiej sprawdzi się żel. Dobrej jakości produkty marki PRO Art w najróżniejszych odcieniach znajdziemy na pewno sieci internetowej. Takie preparaty pozwalają na stworzenie solidnej i mocnej płytki o dowolnej długości oraz kształcie. Poza tym, żelu nie musimy zdejmować za każdym razem, gdy chcemy zmienić kolor. Wystarczy usunąć wierzchnią warstwę, uzupełnić ubytek i cieszyć się pięknymi dłońmi przez następne trzy tygodnie. Nakładanie żelu wymaga większej wprawy niż hybryda, dlatego raczej zaleca się w tym przypadku skorzystanie z fachowych usług kosmetyczki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Biżuteria dla motocyklistów – czy warto w nią zainwestować?
Biżuteria dla motocyklistów – czy warto w nią zainwestować?
Jazda motocyklem to hobby, które daje dużo frajdy. Amatorów tej atrakcji jest bardzo dużo – widać to szczególnie, gdy nadchodzi […]
Polecamy