Nakrycia głowy dla mężczyzn – co wybrać i z czym najlepiej je łączyć?

Niektórzy nakładają je dopiero wtedy, gdy muszą, gdyż zmusza ich do tego pogoda-inni wręcz przeciwnie, traktują je jako świetny dodatek na różne okazje. Niezależnie od podejścia, każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie kilka różnych nakryć głowy.

Jakie czapki dla panów wybrać i z czym najlepiej je łączyć ?

Jednym z pomysłów na letnie dni jest kapelusz słomkowy. Jest to nakrycie głowy szczególnie uwielbiane przez Włochów. Świetnie zgra się z lnianą koszulą, spodniami bermudami oraz letnimi butami, np. mokasynami. Doskonale będzie wyglądać również z koszulą w wakacyjnych wzorach, spodniami jeansowymi oraz japonkami.

Innym, nieco bardziej eleganckim rozwiązaniem, który sprawdzi się na chłodniejsze dni,  jest kaszkiet. W zestawieniu z rozpinaną bluzą z kapturem, na którą nakładamy ramoneskę oraz z uniwersalnymi jeansami, sprawdzi się idealnie. Równie dobrze będzie wyglądać z jeansową koszulą, czarnymi spodniami oraz trampkami lub butami sportowymi. Panowie, którzy lubią odważne połączenia, mogą kaszkiet zamienić na czapkę motocyklową, np. https://www.sterkowski.pl/99-motocyklowa, która może być bazą do różnych ciekawych eksperymentów modowych.

Ciekawą propozycją dla eleganckich mężczyzn jest czapka pilotka. Mimo iż może wydawać się mało uniwersalna, okazuje się, że pasuje do większości męskich kurtek. Dobrze komponuje się z okryciami w stylu wojskowym, np. z parką, budrysówką czy bosmanką. Równie interesująco może wyglądać z wełnianym płaszczem lub grubą, stylową marynarką.

Dodaj komentarz

siedemnaście − 4 =