Nowoczesne rozwiązania do twojego salonu

Ogród i dom
szerokie-ramy
Nowoczesne rozwiązania do twojego salonu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne projekty salonów mogą być trudne do osiągnięcia. Z tak wieloma różnymi stylami mebli, może być ciężko znaleźć coś, co pasuje do twojego domu i pasuje do twojego stylu.
Nowoczesne projekty salonów często cechują się gładkimi liniami i minimalistycznymi projektami. Mają również tendencję do używania nowoczesnych materiałów, takich jak szkło, drewno lub metal w kawałkach mebli.

Bądź kreatywny z lustrami

Lustra są świetnym sposobem na powiększenie każdego pomieszczenia – zwłaszcza jeśli są zawieszone wyżej, dzięki czemu odbijają więcej światła. Powieś je nad blatami lub szafkami, aby odbijały to, co dzieje się pod nimi, lub umieść je wzdłuż ścian na wysokości oczu, aby pomóc Ci widzieć za rogami, zamiast potykać się o rzeczy, które nie powinny się tam znajdować.

Kominki powietrzne

Kominki powietrzne to idealne rozwiązanie do salonu, ponieważ nie wymagają żadnego komina. Można je zainstalować w każdej przestrzeni, nawet jeśli nie ma możliwości wykonania otworu w ścianie. Przepływ powietrza jest tworzony przez wentylator, który wdmuchuje powietrze do paleniska, a następnie wylatuje przez otwór wylotowy. Kominki te wytwarzają bardzo mało dymu lub zapachu, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie lub astmę. Wymagają również mniejszej konserwacji niż tradycyjne kominki opalane drewnem.

Kominki powietrzne są dostępne w szerokiej gamie stylów, w tym w projektach tradycyjnych i nowoczesnych. Niektóre modele posiadają nawet wbudowane głośniki, dzięki czemu można słuchać muzyki, ciesząc się ciepłem swojego nowego kominka!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Lampa do mieszkania – jaką wybrać?
Lampa do mieszkania – jaką wybrać?
Wybierając lampy do swojego mieszkania, warto zdecydować się na coś, co będzie dopełnieniem stylu wnętrza. Lampy wiszące stanowią doskonały punkt […]
Polecamy