Ocynk i niemal 10 ton całkowitego udźwigu, regały paletowe – sklep dodas.pl

Nierozłączny element krajobrazu magazynowego – regały paletowe – sklep dodas.pl, oferuje je w zaskakująco niskich cenach, co więcej są to konstrukcje ocynkowane!

Dlaczego i w jakim celu?

Regały magazynowe mają wiele zastosowań, ale przede wszystkim to doskonały sposób na organizowane przedmiotów pierwszej konieczności np. w przypadku pracy w zakładach produkcyjnych, gdzie ilość poszczególnych komponentów przytłacza. W tym przypadku mówimy jednak o tych, których przeznaczeniem jest magazynowanie palet, również niedającego się pominąć elementu charakterystycznego dla magazynów.

Regały paletowe – sklep dodas.pl dostarcza w różnych rozmiarach i kształtach w zależności od tego, co trzeba przechowywać. Materiały użyte do ich wykonania mogą się różnić, ale zazwyczaj są wykonane z ciężkiej stali z dodatkiem ocynku.

Dlaczego regały z ocynkiem są tak rozchwytywane?

Są one bardzo trwałe i zwalniają z konieczności wymiany po krótkim okresie użytkowania. Stal, z której wykonane zostały regały paletowe – sklep dodas.pl uposażył o elementy o dużej grubości, więc mogą utrzymać do blisko 10 ton. Oznacza to, że regały te mogą trzymać wszystko od pudełek do palet, bez ryzyka załamania lub odkształcenia formy.

W sklepie dodas.pl znaleźć można wiele urządzeń wykonanych ze stali ocynkowanej, która jest odporna na korozję i procesy utleniania. Nasze produkty to bezpieczne przechowywanie towarów oraz niecodziennie duża siła nośna.

Dodaj komentarz