Proste urządzenia, które przydadzą się na evencie promocyjnym

Eventy to doskonały sposób na integrację i dobrą zabawę. Różnorodność atrakcji oferowanych przez firmy eventowe w połączeniu z kreatywnością animatorów to gwarancja niezapomnianych chwil oraz efektu WOW. Jednym z narzędzi, które w ostatnim czasie cieszą się największym zainteresowaniem są gifbudki.

Kreatywnie i z poczuciem humoru

Czym powinien charakteryzować się dobrze przygotowany event? Przede wszystkim powinno być to wydarzenie wyjątkowe i niepowtarzalne pod każdym względem. Podczas imprezy nie może więc zabraknąć atrakcji, które zapewnią dobrą zabawę i integrację. Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz możliwości śmiało można stwierdzić, że znalezienie optymalnego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb grupy nie powinno stanowić problemu. Do niedawna prym wiodły zabawne konkursy i konkurencje sprawnośniowo-wiedzowe, obecnie na pierwszy plan wysuwają się atrakcje o charakterze multimedialnym, do których bez wątpienia należy wspomniana już gifbudka, stanowiąca dopełnienie i rozwinięcie znanych i równie popularnych fotobudek.

Jak wiadomo, GIF-y to kilkusekundowe animacje, które można udostępniać na portalach społecznościowych lub przesyłać za pomocą SMS i e-maili. Urządzenia udostępniane podczas imprez integracyjnych są wyposażone w spersonalizowane gadżety, m.in. stylowe nakrycia głowy oraz dymki z zabawnymi napisami, dzięki którym wykonane zdjęcie stanowić będzie niepowtarzalną i oryginalną pamiątkę.

Dodaj komentarz