Zalety korzystania z podpasek

Life & Style
szerokie-ramy
Zalety korzystania z podpasek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kobiety często stają przed ciężkim wyborem akcesoriów do higieny osobistej. Podczas miesiączki wielokrotnie zastanawiają się, czy lepiej zdecydować się na podpaski czy też na tampony. Oba te środki mają wiele zalet i są polecane w różnych okolicznościach. Jednak na co dzień przeważnie najlepiej sprawdzają się podpaski, które gwarantują wysoką ochronę i komfort użytkowania. Dlaczego jeszcze warto je wybrać?

Wysoka dostępność i duży wybór

Podpaski dostępne są w każdym sklepie spożywczym czy drogerii. Ich ceny są dość niskie, a wybór bardzo szeroki. Każda kobieta może dobrać idealny dla siebie rozmiar. Najczęściej ich długość wybiera się do osobistych preferencji, jednak można brać pod uwagę również takie czynniki jak wzrost, waga, wiek czy obfitość okresu. Chętnie wybierane są te akcesoria do higieny osobistej, które posiadają skrzydełka zabezpieczające bieliznę przed pobrudzeniem. Dodatkowo większość pań preferuje zapachowe wkładki, które niwelują nieprzyjemny zapach. Podpasek najczęściej używają  młode dziewczyny, które boją się używać tamponów oraz kobiety przyjmujące antykoncepcję hormonalną. Ich krwawienie jest wtedy mało obfite, dlatego nie ma konieczności stosowania innego rodzaju zabezpieczeń.

Dopasowanie do pory dnia

Do snu polecane są specjalne podpaski na noc dostępne na https://gentleday.pl/produkty/zestawy/podpasek-gentle-day-na-noc. Cechują się one wyższą wchłanialnością oraz dostępne są w większym rozmiarze. Dzięki przedłużonej powierzchni, pozwalają one na komfortowy sen, podczas którego kobieta nie musi obawiać się przeciekania. Podczas bardzo obfitego krwawienia, polecane są one również na dzień.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jakie spodnie wypada ubrać chłopca na rozpoczęcie roku szkolnego?
W jakie spodnie wypada ubrać chłopca na rozpoczęcie roku szkolnego?
Nie zawsze na luzie Im młodsze dziecko, tym bardziej przedkłada wygodę ponad wszystko inne. Kupując przyozdobione kokardkami, falbankami bądź zabawnymi […]
Polecamy