Zaproszenia rustykalne – czym się charakteryzują?

Life & Style
szerokie-ramy
Zaproszenia rustykalne  – czym się charakteryzują?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaproszenia ślubne to wyraźny sygnał, że dwoje ludzi postanowiło kroczyć wspólną drogą. Wybór konkretnego rozwiązania to kwestia indywidualnego gustu, nietrudno jednak zauważyć, że większość par dokłada starań, aby charakter zaproszenia współgrał z klimatem wesela. Jedną z propozycji, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, są rozwiązania rustykalne.

Zaproszenia ślubne w wiejskim klimacie

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że ślubne zaproszenie to preludium wesela. W rzeczy samej trudno nie zgodzić się z zasadnością tych słów, najlepszym ich potwierdzeniem są zaproszenia ślubne utrzymane w klimacie wesela. Jedną z najczęściej wybieranych propozycji jest styl rustykalny, który doskonale łączy wiejski klimat z romantyzmem i ponadczasowym pięknem natury. Niezwykły charakter mają także ślubne zaproszenia rustykalne, oscylujące wokół wsi i natury. Są więc na nich kwiaty, liście i subtelne gałęzie. Ciekawym pomysłem są ozdoby wykonane z suszonych roślin, podkreślające niezwykły charakter nadchodzącego wydarzenia. Ważną kwestią jest także kolorystyka. W przypadku propozycji rustykalnych wiodącą barwą są wszelkie odcienie zieleni dopełnione kolorowymi kwiatami bądź kremowym lub szarym tłem. Warto nadmienić, że – wbrew pozorom – umieszczane na zaproszeniach motywy nie muszą mieć stricte rodzimego charakteru – równie ciekawie prezentują się rozwiązania egzotyczne i tropikalne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaką fototapetę wybrać do pokoju dziecka
Jaką fototapetę wybrać do pokoju dziecka
Pokój dziecka rządzi się swoimi prawami. Na pewno nie chcemy z niego robić poważnego i eleganckiego pomieszczenia, tak jak w […]
Polecamy