Jakie dodatkowe funkcję może posiadać folia?

Biznes
szerokie-ramy
Jakie dodatkowe funkcję może posiadać folia?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o dodanie wartości do produktu, nie można się pomylić z dobrą etykietą. Rękawy foliowe są doskonałym sposobem na zwiększenie postrzeganej wartości produktu i są świetnym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Być może zastanawiasz się, jakie dodatki może mieć folia? Oto kilka popularnych opcji:

Dodatek wzmacniający

Jest to powłoka, która zwiększa wytrzymałość materiału. Na przykład, jeśli zastosowałbyś dodatek wzmacniający na wierzchu swojej folii, zwiększyłby on jej wytrzymałość i trwałość. To sprawia, że jest ona bardziej odpowiednia do ochrony przed uderzeniami lub przebiciami.

Antybloking

Inną popularną opcją są dodatki antyblokingowe, które zapobiegają przyleganiu kurzu i innych cząstek do Twojego produktu podczas transportu lub przechowywania. Dodatki te tworzą małe nierówności na powierzchni materiału, które utrudniają przyleganie cząsteczek brudu i kurzu.

Dodatek antypoślizgowy

Dodatki antypoślizgowe mają na celu zwiększenie współczynnika tarcia pomiędzy materiałem a powierzchnią, na której się znajduje, dzięki czemu staje się ona mniej śliska. Może to być pomocne, jeśli chcesz zapobiec wyślizgnięciu się przedmiotu ze stołu lub z czyjejś ręki.

Dodatek antystatyczny

Dodatki antystatyczne mają na celu zmniejszenie ilości elektryczności statycznej, która gromadzi się na produkcie. Robią to poprzez tworzenie ładunku elektrycznego, który znosi naturalny ładunek materiału i zapobiega przyciąganiu cząstek kurzu lub innych małych zanieczyszczeń.

Nadruk

Dodatki do nadruków są przeznaczone do tworzenia wzoru lub obrazu na powierzchni foli. Są one powszechnie stosowane w takich aplikacjach jak opakowania żywności, gdzie mogą być używane do tworzenia logo lub dekoracyjnego wzoru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Impreza w plenerze – jak zabezpieczyć się przed niepogodą?
Impreza w plenerze – jak zabezpieczyć się przed niepogodą?
Różnego rodzaju imprezy w plenerze cieszą się coraz wyższą popularnością. Dają one możliwość pełnej swobody oraz intymności wszystkim zebranym gościom. […]
Polecamy