Jakie są gabaryty przyczep gastronomicznych do wynajęcia?

Biznes
szerokie-ramy
Jakie są gabaryty przyczep gastronomicznych do wynajęcia?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W trakcie lata w naszym kraju odbywa się wiele plenerowych festiwali o różnorakiej tematyce. Miasta coraz chętniej organizują większe imprezy, na których można posłuchać dobrej muzyki i skorzystać z wielu rozrywek dla dzieci i dorosłych, a przy okazji skosztować dobrej kuchni. Od paru lat coraz większą popularność zdobywają budki z jedzeniem oferujące potrawy na wynos zainspirowane kuchnią całego świata, a grono miłośników takich posiłków stale się powiększa.

Food truck na wynajem

Jeśli chcemy otworzyć własną budkę, wcale nie musimy od razu inwestować w kupno całego food trucka; istnieje za to możliwość wynajmu profesjonalnej przyczepy gastronomicznej, takiej jak te dostępne na https://biznesdowynajecia.pl/. Wybór pojazdów jest bardzo duży, a gabaryty food trucków to 3,5×2,4×2,4 metra lub 5,7×2,3×2,3 metra. Jeśli mamy pomysł na nieco mniejszy biznes, niewymagający całej przyczepy, to można zdecydować się na wózek wzorowany na amerykańskich ulicznych wózkach z hot-dogami. Jest to ciekawa alternatywa dla osób pasjonujących się kuchnią i kochających karmić innych. Własny food truck to fantastyczna przygoda!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Magazyny – z czego należy je budować?
Magazyny – z czego należy je budować?
Budowa nowoczesnych magazynów wymaga dzisiaj stosowania się nie tylko do obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej standardów jakości takich obiektów, […]
Polecamy