Korzyści z dzierżawy drukarek

Biznes
szerokie-ramy
Korzyści z dzierżawy drukarek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy właściciel firmy lub osoba odpowiedzialna za sprawną pracę biura musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, co się bardziej opłaca – dzierżawa czy zakup drukarki? Za każdą z opcji przemawia wiele korzyści, ale w tym artykule skupimy się głównie na zaletach i korzyściach z dzierżawy drukarek.

Serwis – czyli rzetelna pomoc, wtedy kiedy tego potrzebujesz

W dzierżawie drukarek jedną z największych korzyści jakie możemy zyskać jest serwis na życzenie, pomoc w konfiguracji drukarki oraz pewność, że gdy coś złego będzie działo się z urządzeniem, zawsze możemy skorzystać z pomocy specjalisty. Gdy zakupimy drukarkę oczywiście możemy liczyć na wsparcie producenta, ale często wiąże się to z dodatkowymi opłatami i długim czekaniem – inaczej jest w przypadku firmy, która dzierżawi produkt. Dzierżawa drukarek Poznań zapewnia obsługę drukarek, naprawę i serwis.

Abonament – czyli niższy koszt drukarki

Zakup drukarki to dla małych i średnich firm ogromny wydatek, często niemożliwy do przeskoczenia. Naprzeciw wychodzą firmy, od których dzierżawić można urządzenia. Wchodząc we współpracę z dzierżawcą zobowiązujemy się do comiesięcznej opłaty za użytkowanie, w zamian za co dostajemy w pełni sprawną maszynę. Koszt miesięcznej opłaty jest o wiele niższy niż zakup (nawet na raty) nowej drukarki.

Jedną ze stron, na której dowiesz się więcej, a także gdzie możesz wydzierżawić drukarkę do biura jest: https://www.telekontrakt.pl/serwis-canon/.

Za stara i niemodna – czyli szansa na nowe urządzenie, gdy tylko pojawi się na rynku

Na korzyść dzierżawy drukarek przemawia również fakt, że nie jest i nigdy nie będzie to nasze urządzenie. Jest to zaletą, ponieważ w momencie premiery nowej, lepszej maszyny będziemy mogli oddać obecną drukarkę do firmy, z którą współpracujemy i dostać nowocześniejszą maszynę na kolejny okres.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Taśmy klejące – rodzaje
Taśmy klejące – rodzaje
Taśma klejąca jest niemalże obowiązkowym elementem wyposażenia firm oraz gospodarstw domowych. To niepozorne narzędzie często przydaje się w najmniej spodziewanym […]
Polecamy