Wózek widłowy – kupić czy wynajmować?

Biznes
szerokie-ramy
Wózek widłowy – kupić czy wynajmować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wózki widłowe to niezbędny sprzęt np. w magazynach. Pozwalają one na przewożenie dużych, ciężkich palet z towarem oraz rozlokowywanie ich na najwyższych regałach hal. Jest to doskonały sposób na odciążenie pracowników i przyspieszenie ich codziennych zadań. Niestety profesjonalne urządzenia tego typu są bardzo drogie, a zakup nowego egzemplarza nie gwarantuje nam bezawaryjności. W odpowiedzi na potrzeby oszczędnych przedsiębiorców jak grzyby po deszczu powstają komisy ze sprzętem tego typu. Jest to doskonały sposób na nabycie wózka widłowego dobrej jakości za rozsądne pieniądze.

Zalety zakupu wózka widłowego z drugiej ręki

Poza dużo korzystniejszą ceną, którą może zaproponować nam za tego typu sprzęt właściciel komisu, zyskujemy o wiele więcej. Używane urządzenia są doskonałym sposobem na oszczędność, jednak, by taka transakcja była dla nas w pełni bezpieczna, powinniśmy nabywać je w dobrych, renomowanych punktach. Np. ten serwis: https://jung-serwis.com/, który prowadzi także sprzedaż oraz wynajem, może zaoferować nam w pełni sprawne wózki widłowe znanych marek po gruntownym przeglądzie i ewentualnych naprawach.

Niektórzy handlarze takiego sprzętu proponują także gwarancję na wyremontowany przez siebie pojazd – będziemy mieli zawsze pod ręką sprawdzony punkt naprawczy. Urządzenia do pracy w magazynie z drugiej ręki nie są poddawane ciężkim warunkom atmosferycznym, tak więc ich stan, nawet po latach użytkowania, jest nienaganny. Podsumowując, używane wózki widłowe to świetny sposób na oszczędność.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Lampa na ścianie, czyli jak wybrać odpowiedni kinkiet?
Lampa na ścianie, czyli jak wybrać odpowiedni kinkiet?
W każdym domu czy mieszkaniu niezwykle ważną rolę odgrywają lampy wiszące na suficie. Często zapomina się jednak o tym, jak […]
Polecamy