Pomysły na prezenty na urodziny dziecka

Zorganizowanie urodzin dla malucha już samo w sobie jest nie lada wyzwaniem. Trzeba jednak pamiętać, że tym, na co najbardziej czekają dzieci w swoim wyjątkowym dniu nie są goście, dekoracje i pyszne jedzenie, lecz wymarzone prezenty. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci zaskoczyć swojego malucha wyjątkowym podarunkiem, a przede wszystkim pozwolą Ci szybciej podjąć decyzję w czasie zakupów. 

Dla miłośników bohaterów z bajek

Do zadowolenia małego solenizanta nie trzeba wiele, a jedynie warto obserwować, czym dziecko się interesuje. Jeśli od dawna maluch prosi Cię o zakup figurki przypominającej postać z jego ulubionej bajki, czy kocyk z podobizną wybranego bohatera to koniecznie zdecyduj się na ich zakup w czasie urodzin dziecka. Ciekawym pomysłem będzie również zamówienie kubka lub poduszki z wybranym bohaterem i imieniem dziecka.

Spersonalizowane gadżety nawiązujące do ulubionych bajek są bowiem często spełnieniem marzeń malucha. Trzeba bowiem pamiętać, że niezależnie od wieku pociechy prezent nie musi być praktyczny, lecz jak najbardziej satysfakcjonujący małego solenizanta. W odróżnieniu od dorosłych dzieci bowiem cieszą się nawet z najdrobniejszych podarunków, byle nawiązywały one do ich pasji lub zainteresowań.

Super pojazdy w dziecięcym wydaniu

Szybki kurs nauki jazdy na motocyklu? Tak, ale tylko w warunkach kontrolowanych! Z odpowiednim wyprzedzeniem możesz zaplanować zakup dziecku motoru, który z pewnością spowoduje wiele radości w dniu urodzin i nie tylko. Wyjątkowe motory dla dzieci projektowane są tak, by nie stanowiły niebezpieczeństwa dla ich użytkowników. Najmniejsze wersje z nich zasilane są akumulatorem i osiągają prędkość zaledwie kilku kilometrów na godzinę, podobnie jak bardziej popularne auta ładowane akumulatorami.

Dla starszych dzieci projektuje się motory o większej mocy, jednak nadal osiągające niewielkie prędkości. Motor może być prezentem zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, by również one korzystały z tych interesujących pojazdów. Wystarczy kask, ochraniacze i szybka instrukcja obsługi, by zamienić podwórko na prawdziwy tor motocyklowy! 

Idealna pora na nowy rower

Jeśli nie jesteś przekonany, co do zakupu motoru dla swojego dziecka lub boisz się, że to szybko z niego wyrośnie to koniecznie sprawdź oferty rowerków dla dzieci dostępne na https://www.ekstrazabawki.pl/.  Pojazdy te projektowane są z myślą o wszystkich dzieciach – w ofertach sklepów rowerowych znaleźć można pojazdy dedykowane nawet kilkulatkom. Wówczas najczęściej rower nie posiada pedałów, przez co dziecko może nauczyć się utrzymywania równowagi lub do pojazdu wmontowane są dodatkowe kółka wspierające właściwą pozycję w czasie jazdy.

Co najważniejsze, rowerek dla dziecka może być pomalowany na jego ulubiony kolor, bądź może być udekorowany wizerunkiem ulubionej postaci z bajki. Rodzice powinni pamiętać, że z zakupem pierwszego roweru dla pociechy nie warto czekać do Pierwszej Komunii Świętej – młodsze dzieci znacznie szybciej uczą się nowych umiejętności i rozwijają swoją koordynację ruchową. Jeśli więc nie wiesz, jaki prezent kupić dziecku na urodziny to koniecznie postaw na rower.

Coś dla małych geniuszy 

Co zrobić, gdy pociecha nie interesuje się zabawami angażującymi mięśnie i woli zająć się zagadkami, puzzlami i zabawami w domu? Wówczas z pomocą przychodzą zestawy dla małych geniuszy, dostępne w niemal każdym sklepie zabawkowym. Poza tradycyjnymi puzzlami i układankami dzieci mają możliwość przeprowadzania operacji na interaktywnym stole chirurgicznym, czy obserwowania małych obiektów przez zabawkowy mikroskop.

W ramach prezentu urodzinowego można postawić również na specjalne zestawy dla majsterkowiczów, które w komplecie posiadają interesujące narzędzia i akcesoria niezbędne do złożenia finalnej zabawki. Ciekawą propozycją będą również zestawy klocków lub elementów, które po złożeniu okazują się być modelami znanych z filmów pojazdów, czy samolotów. Przeglądając oferty sklepów z zabawkami z pewnością będziesz wiedzieć, czym zainteresuje się Twoje dziecko.

Dodaj komentarz

13 − 9 =