Mini żurawie – przydatne nie tylko na budowach

Branża budowlana
szerokie-ramy
Mini żurawie – przydatne nie tylko na budowach
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach dużą popularność zdobyły żurawie budowlane w wersji mini. Charakteryzują się one przede wszystkim kompaktową konstrukcją i nieskomplikowaną obsługą, dzięki czemu mogą być z powodzeniem wykorzystane w bardzo wielu miejscach. Oczywiście przydają się zwłaszcza na placach budowy, gdzie służą do przenoszenia ciężkich materiałów i wykonywania różnych prac na wysokościach. Jeśli interesują nas mini żurawie Wrocław to miasto, w którym działa profesjonalna firma zajmująca się ich sprzedażą oraz wynajmem.

Sprzęt o ogromnych możliwościach

Mini żurawie stanowią znakomitą alternatywę dla modeli samochodowych i gąsienicowych, ponieważ odznaczają się niewielkim rozmiarem i dobrą zwrotnością, a jednocześnie zapewniają podobną funkcjonalność. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że mogą być bez problemu transportowane windą, co pozwala je wykorzystywać na dowolnej kondygnacji budynku (łącznie z dachem). Poza tym ograniczona waga sprzyja używaniu tych nowoczesnych maszyn nawet na grząskim gruncie czy posadzce przemysłowej.

Jeśli chodzi o konkretne zastosowanie, to mini żurawie idealnie nadają się do podnoszenia i przemieszczania obiektów o sporej masie (np. belek, płyt, worków z cementem). Z tego względu są coraz powszechniej spotykane na placach budowy. Sprawdzą się ponadto świetnie przy: montowaniu szyb (szczególnie modele z przyssawkami), pracach konserwatorskich prowadzonych wewnątrz pomieszczeń (w muzeach, świątyniach itp.), czynnościach demontażowych, wznoszeniu różnych konstrukcji stalowych i metalowych (hale produkcyjne, wiaty, magazyny), a także wymianie oświetlenia na ulicach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czego się wystrzegać przy kupowaniu opon?
Czego się wystrzegać przy kupowaniu opon?
Dokonując takiego zakupu, trzeba mieć pewność, że kupuje się produkt dobry, a jednocześnie nie przepłaca się za niego. Jeśli natomiast […]
Polecamy