Mini żurawie – przydatne nie tylko na budowach

Branża budowlana
szerokie-ramy
Mini żurawie – przydatne nie tylko na budowach
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach dużą popularność zdobyły żurawie budowlane w wersji mini. Charakteryzują się one przede wszystkim kompaktową konstrukcją i nieskomplikowaną obsługą, dzięki czemu mogą być z powodzeniem wykorzystane w bardzo wielu miejscach. Oczywiście przydają się zwłaszcza na placach budowy, gdzie służą do przenoszenia ciężkich materiałów i wykonywania różnych prac na wysokościach. Jeśli interesują nas mini żurawie Wrocław to miasto, w którym działa profesjonalna firma zajmująca się ich sprzedażą oraz wynajmem.

Sprzęt o ogromnych możliwościach

Mini żurawie stanowią znakomitą alternatywę dla modeli samochodowych i gąsienicowych, ponieważ odznaczają się niewielkim rozmiarem i dobrą zwrotnością, a jednocześnie zapewniają podobną funkcjonalność. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że mogą być bez problemu transportowane windą, co pozwala je wykorzystywać na dowolnej kondygnacji budynku (łącznie z dachem). Poza tym ograniczona waga sprzyja używaniu tych nowoczesnych maszyn nawet na grząskim gruncie czy posadzce przemysłowej.

Jeśli chodzi o konkretne zastosowanie, to mini żurawie idealnie nadają się do podnoszenia i przemieszczania obiektów o sporej masie (np. belek, płyt, worków z cementem). Z tego względu są coraz powszechniej spotykane na placach budowy. Sprawdzą się ponadto świetnie przy: montowaniu szyb (szczególnie modele z przyssawkami), pracach konserwatorskich prowadzonych wewnątrz pomieszczeń (w muzeach, świątyniach itp.), czynnościach demontażowych, wznoszeniu różnych konstrukcji stalowych i metalowych (hale produkcyjne, wiaty, magazyny), a także wymianie oświetlenia na ulicach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy potrzebna jest pompka skroplin?
Kiedy potrzebna jest pompka skroplin?
We wszelkich systemach odpowiadających za chłodzenie otoczenia mamy do czynienia ze zjawiskiem kondensacji. Polega ono na wykraplaniu się pary wodnej […]
Polecamy