W jakich częściach Szczecinach opłaca się kupić dom?

Szczecin zalicza się dzisiaj do jednych z najszybciej i najbardziej spójnie rozwijających się miast w naszym kraju. Doskonała lokalizacja, która nie tylko umożliwia postęp w handlu czy transporcie morskim, ale i swobodną współpracę z zachodnim sąsiadem przyciąga nowych inwestorów oraz mieszkańców.

Wciąż przystępne ceny domów i mieszkań kuszą warunkami i położeniem zachęcając do inwestowania w nie. Zważywszy na aktualną sytuację rozwojową miasta, taki zakup przyniesie nam w niedalekiej przyszłości spore korzyści finansowe.

Najlepiej prognozująca dzielnica Szczecina

Jednym z najlepszych wyborów są domy na sprzedaż Mierzyn. Często określana jako jedna z dzielnic Szczecina, lecz faktycznie jest to mała miejscowość, która leży przy głównej drodze prowadzącej z miasta do granicy niemieckiej. Świetna komunikacyjna lokacja, a także niskie ceny za działki mieszkalne czy domy na nowoczesnych osiedlach powodują stały przyrost nowych mieszkańców.

Poza tym, jest to okolica niezmiernie spokojna, pozbawiona bolączek dużych miast – idealna więc dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących ciszę i spokój.

Z kolei domy na sprzedaż w Szczecin Świerczewo należą już do oficjalnej dzielnicy nadmorskiego miasta. Świerczewo położone jest w zachodniej części Szczecina, toteż również znajduje się blisko drogi krajowej. Szeroka oferta oraz dopiero powstające mieszkania i domy jednorodzinne oferują dogodne położenie, szybki dostęp do miejskiej komunikacji oraz wiele parków czy punktów rozrywki.

Również sam dojazd do bezpośredniego centrum nie zajmie nam wiele. Nieruchomości położone w tej części miasta można sprawdzić na https://elite.nieruchomosci.pl/domy-na-sprzedaz-szczecin-swierczewo.

Dodaj komentarz

10 + dwadzieścia =