Zabieg liftingu wampirzego – jakie ma zalety?

Człowiek i styl
szerokie-ramy
Zabieg liftingu wampirzego – jakie ma zalety?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lifting wampirzy lub osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje własną krew do stymulowania gojenia. Podczas liftingu wampirzego, własna krew pacjenta jest pobierana i umieszczana w wirówce, gdzie jest odwirowywana z dużą prędkością w celu oddzielenia płytek krwi. Płytki te zawierają czynniki wzrostu, które pomagają w gojeniu się uszkodzonych tkanek. Osocze bogatopłytkowe jest następnie wstrzykiwane do twarzy, gdzie wspomaga produkcję kolagenu i stymuluje wzrost nowych komórek.

Stosowany na zmarszczki

Lifting wampirzy to skuteczny zabieg na zmarszczki mimiczne, głębokie linie i blizny, a także nierówny koloryt i teksturę skóry. Jest on również z powodzeniem stosowany na innych częściach ciała, w tym na dłoniach, szyi, klatce piersiowej i brzuchu.

Zapobiega przyszłym uszkodzeniom skóry

Oprócz leczenia istniejących zmarszczek, lifting wampirzy może być stosowany w celu zapobiegania przyszłym uszkodzeniom spowodowanym przez szkodliwe promienie UV pochodzące ze słońca lub ostre substancje chemiczne pochodzące z dymu papierosowego.

Nie wymaga cięć ani szwów

Lifting wampirzy nie wymaga żadnych cięć ani szwów, więc po zabiegu nie pozostają widoczne blizny, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów chirurgicznych, takich jak lifting twarzy czy blefaroplastyka. Cała procedura odbywa się w naszym gabinecie i trwa zazwyczaj mniej niż 30 minut, wliczając w to czas przygotowania przed i po zabiegu. Przeciętnie potrzebne są tylko dwa zabiegi, aby osiągnąć optymalne rezultaty, ale często ludzie widzą zauważalną poprawę.

Jeśli chcesz wykorzystać osocze bogatopłytkowe Kraków, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje noży, w które warto zaopatrzyć własny lokal gastronomiczny
Rodzaje noży, w które warto zaopatrzyć własny lokal gastronomiczny
Nóż to narzędzie, bez którego nie możemy sobie wyobrazić sobie codziennej pracy w kuchni. Mają swoje zastosowanie zarówno w domowych […]
Polecamy