Kształt twarzy, a fryzura

Life & Style
szerokie-ramy
Kształt twarzy, a fryzura
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobór odpowiedniej fryzury do kształtu twarzy to podstawa. Jeśli nie jesteś pewna, jaki masz kształt twarzy, przeczytaj ten przewodnik, jak określić swój kształt twarzy.

Znalezienie odpowiedniej fryzury dla swojego kształtu twarzy może wydawać się trudnym zadaniem, ale gdy poznasz podstawy, stanie się to o wiele łatwiejsze.

Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiednią fryzurę dla swojego kształtu twarzy:

Twarz okrągła

Okrągłe twarze mogą wyglądać na dłuższe poprzez stworzenie miękkiego przedziałka z boku lub pozwolenie włosom na proste opadanie wokół boków twarzy. Głęboki przedziałek z boku również pomoże wydłużyć okrągłe twarze.

Twarz owalna

Twarze owalne są idealne, gdyż z łatwością można na nich wykonać każdą fryzurę. Pamiętaj, że fryzury w kształcie owalu zazwyczaj schlebiają większości kobiet ze względu na ich wyważone proporcje. W przypadku twarzy owalnych, wszystko jest możliwe!

Twarz kwadratowa

Twarze kwadratowe znane są z mocnych linii szczęki i kanciastych rysów – chcesz więc uzyskać coś, co złagodzi nieco te kąty, nie sprawiając jednocześnie, że będą się one wydawać mniej widoczne niż są w rzeczywistości (co mogłoby przynieść niepochlebne rezultaty).

Twarz prostokątna

Prostokątne twarze mogą wyglądać bardziej owalnie dzięki długim warstwom i grzywce, która sięga poza linię szczęki (ale nie aż do podbródka).

Jeśli chcesz zmienić swoją obecną fryzurę, to koniecznie zapoznaj się z ofertą fryzjera na stronie internetowej: https://czesanka.com/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Tuning samochodu – postaw na sprężyny obniżające
Tuning samochodu – postaw na sprężyny obniżające
Optymalne obniżenie samochodu wyraźnie poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy, także w miejscach uznawanych za wyjątkowo trudne i niebezpieczne. Co więcej […]
Polecamy