Jak zapewnić sobie komfort pracy na tablecie?

Life & Style
szerokie-ramy
Jak zapewnić sobie komfort pracy na tablecie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tablet to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne przydatne zarówno w domu, jak i w pracy. Służy bowiem m.in. do przeglądania stron internetowych, pisania dłuższych tekstów, wysyłania wiadomości e-mail, czytania e-booków, korzystania z rozmaitych programów, grania w gry oraz oglądania filmów i seriali. Sprzęt ten jest dosyć ergonomiczny, ale warto z pewnością wyposażyć go w dodatkowe akcesoria, które znacznie podniosą komfort użytkowania. W pierwszej kolejności opłaca się zakupić porządną podstawkę. 

Gwarancja ochrony zdrowia i szybkiego pisania

Wspomniana we wstępie podstawka pozwala na ustawienie tabletu w niezwykle dogodnej pozycji, co przynosi korzyść w postaci braku nadwyrężenia mięśni szyi i ramion (zapomnijmy o uciążliwym bólu). Takie rozwiązanie okazuje się wprost niezbędne, gdy ze sprzętu korzystamy głównie w biurze  – choćby zamiast laptopa lub komputera stacjonarnego. Kolejnymi godnymi polecenia akcesoriami są ergonomiczne klawiatury do tabletów, charakteryzujące się kompaktowym rozmiarem i estetycznym designem. Umożliwiają one przede wszystkim szybkie pisanie dłuższych tekstów, wiadomości e-mail i raportów, co wpływa bezpośrednio na poprawę efektywności pracy. Najlepiej sprawdzają się modele bezprzewodowe z podświetlanymi klawiszami oraz wbudowanym touchpadem. Na uwagę zasługują również słuchawki Bluetooth, nieocenione w trakcie podróżowania środkami komunikacji i korzystania z tabletu wśród postronnych osób. Dzięki nim możemy realizować wszelkie czynności w całkowitym spokoju, jednocześnie nie przeszkadzając innym. Ostatnim wartościowym akcesorium jest dedykowany rysik, który skutecznie zastępuje myszkę (intuicyjna edycja plików).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Strzyżenie psów – co musisz wiedzieć?
Strzyżenie psów – co musisz wiedzieć?
Strzyżenie psów jest istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym dla naszych pupili i oprócz standardowych walorów estetycznych w dużej mierze wpływa na prawidłowe […]
Polecamy