Jak skutecznie sprawdzić ile pracują nasi pracownicy?

Biznes
szerokie-ramy
Jak skutecznie sprawdzić ile pracują nasi pracownicy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kontrolowanie czasu pracy pracownika ma znaczenie nie tylko z punktu widzenia jego efektywności, ale przede wszystkim obowiązujących przepisów prawa pracy. Choć taka inspekcja ma nieco pejoratywne znacznie w szerszym odbiorze, to w rzeczywistości niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki wdrożeniu odpowiednich systemów przestrzegamy przede wszystkim obowiązujących regulacji. Monitorowanie czasu pracy pozwala też w dłuższej perspektywie lepiej nim zarządzać. A tym samym podnieść efektywność firmy. Czas pracy jest również szczególnie ważny w instytucjach publicznych, w których petenci oczekują przyjęcia według jasno określonych godzin otwarcia np. urzędu. Aby dotrzymać obowiązujących terminów i zapewnić sprawne działanie instytucji potrzebne są nowoczesne technologie, które znacznie ułatwiają całe zadanie.

System wejść i wyjść

To ile pracują podwładni można sprawdzić za pomocą nowoczesnych urządzeń i oprogramowań, czego przykładem jest system bibinet. Strona internetowa https://micromade.pl/oferta/urzedy/ szczegółowo wyjaśnia zasady jego działania oraz płynące z niego korzyści. Jego podstawową funkcją jest przede wszystkim ewidencjonowanie wejść i wyjść pracowników. W tym celu używane są rejestratory czasu pracy z wbudowanym, kolorowym ekranem dotykowym. Zaprogramowane są w taki sposób, że automatycznie przełączają się w określonych godzinach na wejście lub wyjście pracownika. Ponadto za pomocą aplikacji można sprawdzić, którzy urzędnicy są obecni w pracy, a tym samym sprawniej zarządzać obsługą petentów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie cechy powinny spełniać opony przeznaczone do motocykla?
Jakie cechy powinny spełniać opony przeznaczone do motocykla?
Motocykl to popularny pojazd jednośladowy wykorzystywany zarówno do jazdy po mieście, jak i w terenie. Niezwykle istotną rolę odgrywają w […]
Polecamy