Jak skutecznie sprawdzić ile pracują nasi pracownicy?

Biznes
szerokie-ramy
Jak skutecznie sprawdzić ile pracują nasi pracownicy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kontrolowanie czasu pracy pracownika ma znaczenie nie tylko z punktu widzenia jego efektywności, ale przede wszystkim obowiązujących przepisów prawa pracy. Choć taka inspekcja ma nieco pejoratywne znacznie w szerszym odbiorze, to w rzeczywistości niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki wdrożeniu odpowiednich systemów przestrzegamy przede wszystkim obowiązujących regulacji. Monitorowanie czasu pracy pozwala też w dłuższej perspektywie lepiej nim zarządzać. A tym samym podnieść efektywność firmy. Czas pracy jest również szczególnie ważny w instytucjach publicznych, w których petenci oczekują przyjęcia według jasno określonych godzin otwarcia np. urzędu. Aby dotrzymać obowiązujących terminów i zapewnić sprawne działanie instytucji potrzebne są nowoczesne technologie, które znacznie ułatwiają całe zadanie.

System wejść i wyjść

To ile pracują podwładni można sprawdzić za pomocą nowoczesnych urządzeń i oprogramowań, czego przykładem jest system bibinet. Strona internetowa https://micromade.pl/oferta/urzedy/ szczegółowo wyjaśnia zasady jego działania oraz płynące z niego korzyści. Jego podstawową funkcją jest przede wszystkim ewidencjonowanie wejść i wyjść pracowników. W tym celu używane są rejestratory czasu pracy z wbudowanym, kolorowym ekranem dotykowym. Zaprogramowane są w taki sposób, że automatycznie przełączają się w określonych godzinach na wejście lub wyjście pracownika. Ponadto za pomocą aplikacji można sprawdzić, którzy urzędnicy są obecni w pracy, a tym samym sprawniej zarządzać obsługą petentów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Minimalizm w salonie – nieustający trend
Minimalizm w salonie – nieustający trend
Minimalistyczne aranżacje we wnętrzach kojarzą się przede wszystkim z elegancją i optymalną funkcjonalnością. Tutaj nie traci się przestrzeni na zbędne […]
Polecamy