Jakie pytania warto zadać zespołowi weselnemu przed podpisaniem umowy ?

Każda para młoda chciałaby, żeby dzień ich ślubu przebiegł pomyślnie. Niemniej jednak, w tym celu trzeba przeprowadzić wcześniej wiele niełatwych przygotowań. Jedną z najważniejszych spraw, którą trzeba dopiąć na ostatni guzik przed weselem, jest zamówienie zespołu muzycznego. Zanim jednak dojdzie do podpisania umowy z kapelą (sprawdź: zespoły muzyczne Kujawsko-Pomorskie), należy ustalić z nią wszystkie najważniejsze kwestie. O czym warto wówczas pamiętać?

Oto lista najważniejszych spraw:
– Istotnym elementem jest cena. Należy zapoznać się z cennikiem kapeli, zanim zaczniemy domawiać szczegóły. Nie chcemy przecież niepotrzebnie angażować zespołu, jeżeli i tak grubość portfela nie pozwala nam na skorzystanie z jej usług.
– Warto pamiętać także o ustaleniu długości trwania usługi świadczonej przez grupę muzyczną. Zespół na pewno chce wiedzieć na jak długi koncert ma się przygotować. Będzie miało to także wpływ na ostateczną cenę. Należy w tym miejscu zwrócić uwagę na temat przerw. Jak często zespół robi przerwy i jak długie one są?
– Jeżeli chcesz, aby członkowie kapeli nie spożywali alkoholu, powiedz o tym wprost w trakcie wstępnych pertraktacji.
– Poza tym ustal, czy grupa muzyczna jest w stanie zostać dłużej, gdyby zaszła taka konieczność. Zapytaj także, ile zespół zażyczy sobie za przedłużenie usługi.
– Ważną kwestią jest także repertuar. Dowiedz się, jakie klimaty muzyczne oferuje dana kapela i czy trafiają one w gusta Twoje oraz przyszłych gości weselnych.
– Ustal także, czy zespół świadczy jedynie usługi muzyczne, czy zabawia także publiczność.

Warto zastosować wszystkie te powyższe rady oraz wskazówki przy wyborze kapeli obsługującej Twoje wesele. Wprowadzenie ich w życie sprawi, że Twoje wesele będzie należało do wspaniałych przeżyć!
Ciekawą ofertę znajdziesz na pewno wpisując w przeglądarkę internetową frazy typu: “zespoły weselne Bydgoszcz”, “zespoły weselne Gdańsk”, itd.. Powodzenia.

 

Dodaj komentarz

jeden × jeden =