Wózki widłowe – jakie są ich rodzaje?

Technologia
szerokie-ramy
Wózki widłowe – jakie są ich rodzaje?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wózki widłowe są dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach, w tym elektryczne, zasilane bateriami i diesel. Wózki widłowe są bardzo popularnym wyborem wśród wielu różnych branż. Są one wykorzystywane w magazynach, produkcji, centrach dystrybucyjnych i nie tylko. Są również świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto musi przemieszczać duże przedmioty.

Elektryczne wózki widłowe 

Elektryczne wózki widłowe są zasilane przez akumulatory, które mają ograniczony zasięg. Mogą być ładowane w dowolnym momencie, ale mogą wymagać więcej przestojów niż inne typy wózków widłowych, aby w pełni naładować swoje baterie. Mają one również niższe prędkości maksymalne niż wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym lub benzynowym.

Wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym 

Wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym wytwarzają więcej mocy niż modele elektryczne i zazwyczaj mają również większy udźwig. Są one jednak zazwyczaj cięższe od modeli elektrycznych i wymagają z czasem więcej konserwacji, ponieważ do zasilania silnika używają paliwa, a nie akumulatorów.

Wózki widłowe zasilane bateriami 

Wózki widłowe zasilane bateriami wykorzystują do zasilania swoich silników akumulatory, zamiast używać oleju napędowego lub benzyny, jak to ma miejsce w przypadku konwencjonalnych modeli zasilanych olejem napędowym lub gazem. Modele te są wprawdzie cichsze niż tradycyjne jednostki na olej napędowy lub gaz, ale nie wytwarzają tak dużej mocy jak te opcje.

Jeśli chciałbyś posiadać jakiś na swoim magazynie, to wynajem wózków widłowych Kraków, jest miastem, w którym bez problemu to osiągniesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jaki sposób można troszczyć się o zwierzaki, aby niczego im w domu nie brakowało?
W jaki sposób można troszczyć się o zwierzaki, aby niczego im w domu nie brakowało?
Posiadanie w domu czworonogów to nie tylko wielka przyjemność codziennego obcowania ze zwierzakami, ale także ogromna odpowiedzialność, jaka ciąży na […]
Polecamy