Innowacyjne rozwiązania do gabinetów kosmetycznych

Gabinety kosmetyczne wprowadzają do swojej oferty coraz bardziej zmodernizowane urządzenia. Czasem wręcz dorównują wyposażeniu gabinetów medycyny estetycznej. Urządzenia te poza podnoszeniem poziomu usług, wdrażają masę innowacyjnych zabiegów, których nie można było wcześniej wykonywać w takich miejscach jak gabinet kosmetyczny czy salon urody.

 

Jeszcze kosmetologia czy już medycyna estetyczna? 

W tej chwili gabinety kosmetyczne muszą obracać się kręgu nowoczesnych technologii, by pozyskać nowych klientów. Obecnie na wyposażeniu gabinetów kosmetycznych mamy do dyspozycji urządzenia, które wykorzystują technologię oczyszczania wodorowego czy infuzji magnetycznej. Możliwe jest w pełni bezinwazyjne wykonanie nawet bardzo zaawansowanych i skomplikowanych zabiegów. Poczynając od laserów medycznych, a kończąc na urządzeniach służących do lipoplastyki ciała. W dzisiejszych gabinetach bez problemu wykonamy zabiegi opóźniające procesy starzenia lub likwidujące skutki owych procesów, a także modelujące sylwetkę. W skład oferty wchodzą,również urządzenia, które pomagają w walce z objawami takich chorób, jak łuszczyca czy bielactwo. 

 

Zabiegi usuwające defekty skórne

Ostatnio możliwe stało się również usuwanie trwałych zmian na skórze w postaci blizn, tatuażu czy makijażu permanentnego. Gabinety reklamują się różnego rodzaju ofertami zabiegów, innowacyjnych urządzeń i metod. Jednak nie wszystkie z nich są skuteczne. Jedne służą jedynie częściowemu zamaskowaniu defektów, inne oferują tylko krótkotrwały efekt. Najlepiej radzą sobie z nimi lasery wytwarzające krótkie wiązki światła. Polecanym modelem jest laser https://igmedicalteam.pl/produkt/q-switch-nd-yag/. Urządzenia tego typu usuwają, także znamiona, piegi oraz inne zmutowane pigmenty produkowane przez skórę.

Dodaj komentarz

jeden × jeden =