Zespół idealny na wesele i inne uroczystości rodzinne

Life & Style
szerokie-ramy
Zespół idealny na wesele i inne uroczystości rodzinne
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda para planująca ślub pragnie, aby też dzień był dopięty na ostatni guzik. Wszystko musi zostać załatwione odpowiednio szybko, tak by państwo młodzi mogli cieszyć się w pełni tym dniem, nie zważając na niedokończone sprawy. Prócz sali weselnej, kościoła, fotografa trzeba dobrać przecież najlepszą oprawę muzyczną. To nie tylko element każdego wesela, ale również innych imprez okolicznościowych. Warto wiedzieć więc na czym skupić się przy tym wyborze.

Na co zwrócić uwagę?

Mając na uwadze kilka już zespołów weselnych poleconych przez znajomych, bądź wyszukanych w internecie dobrze jest skontaktować się bezpośrednio z tak zwanym liderem grupy, bądź jego menadżerem (jeśli mowa o bardziej prestiżowym zespole). Na wstępie poprosić o możliwość przesłuchania kilku kawałków nagranych na żywo, lub o ewentualność pojawienia się na próbie zespołu. Taki event band nie powinien mieć z tym problemu. Istotne jest, by zespół nie grał z playbacku, a numery były konsultowane z organizatorami imprezy. Idealnym zespołem na wesele i inne uroczystości rodzinne jest grupa ludzi, która nie tylko porwie gości do tańca, ale zarazi ich swoim optymizmem od samego wejścia na salę. Poczucie humoru i dobra energia to podstawa podczas takich przyjęć. Dobrze jeśli zespół, a dokładnie jego lider pełni funkcję również wodzireja, który organizuje na prośbę gości przeróżne gry i zabawy. Idealny event band powinien grać na żywo do ostatniego gościa, nie powinien robić zbyt długich przerw, a porywać ludzi do tańca tak, aby zapamiętali tą imprezę na długie lata. Fantastycznie, jeśli muzycy grają również na przeróżnych instrumentach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie drzwi wejściowe wybrać?
Jakie drzwi wejściowe wybrać?
Drzwi wejściowe są bardzo ważnym elementem dlatego, należy odpowiednio je wybrać. Muszą to być drzwi, które nie tylko będą estetycznie […]
Polecamy