Luźny strój do samolotu – co warto założyć?

Life & Style
szerokie-ramy
Luźny strój do samolotu – co warto założyć?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W mediach często pojawiają się informacje, że pasażer nie został wpuszczony na pokład samolotu ze względu na nieodpowiedni strój. Okazuje się, że najbardziej kontrowersyjne są legginsy. Czy to znaczy, że nie można ich nosić podczas lotu? To nieprawda. Wystarczy dostosować się do kilku podstawowych zasad, które zostały ustalone przez konkretną linie lotniczą. Najbardziej restrykcyjne obowiązują w krajach takich jak Arabia Saudyjska czy Katar. Na ich pokładach również panuje pewien dress code, który ma na celu zminimalizować ryzyko pojawienia się dyskomfortu u pozostałych pasażerów. W skrócie oznacza to tyle, że panowie mogą zostać wyproszeni ze względu na krótkie spodenki, a panie powinny zrezygnować ze zbyt obcisłych sukienek i pozostałych elementów garderoby, które nadmiernie podkreślają sylwetkę. Wracając do kwestii legginsów, znajdują one zastosowanie wyłącznie wtedy, gdy nie są wykonane z prześwitującego materiału. Dodatkowo warto dołączyć do nich dłuższą marynarkę lub tunikę.

Wygodnie i bezpiecznie na pokładzie samolotu

Oprócz spełnienia określonych norm, strój powinien być przede wszystkim wygodny. Najlepiej w tym celu sprawdzają się luźne, lekkie dresy oraz bluza. Jeśli szukasz wygodnej bluzy z kapturem, która umili nawet najdłuższą podróż, sprawdź ofertę na stronie internetowej: https://tripperbrand.com/bluzy. Znajdziesz tam bogaty wybór modnych i komfortowych propozycji, które pozwolą poczuć się komfortowo na pokładzie samolotu podczas wymarzonej podróży za granicę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zasady bezpieczeństwa podczas pobytu dzieci w basenie
Zasady bezpieczeństwa podczas pobytu dzieci w basenie
Chyba nie ma na świecie dziecka, które w ciepłe, letnie dni nie chciałoby popluskać się w przydomowym basenie. Warto pamiętać […]
Polecamy